Ropa & Plyn


Ropné a plynárenské společnosti čelí vládním regulacím, environmentálním omezením a aktuální situaci ve společnosti, stejně jako problémům plynoucích ze zpomalení hospodářského růstu a stárnutí infrastruktury a personálu.

Globema poskytuje integrovaná geoprostorová řešení pro distribuci a přenos plynu a ropy, která umožňují efektivně spravovat potrubní síť a provádět pokročilé výpočty. Naše portfolio zahrnuje srozumitelný systém ke správě sítě, systém ke správě výpadků, systém na řízení pracovních sil, geomarketingové řešení, Mapy jako službu, nástroje k vizualizaci Big Data a další nástroje sloužící k podpoře Vašeho podniku.

řešení pro distribuci a přenos plynu a ropy

google

Řešení Google Geo

mobile_google

Mobilní řešení Google GEO

mdc

Mobile Data Collector

ffa

Řízení lidských zdrojů

gas

Smallworld Gas Distribution Office

gas_d

Smallworld Global Transmission Office

Globema – nejnovější zprávy ze světa ropy & plynu

3353463636346436

Globema se zařadila mezi vysoce ceněné partnery Googlu

By | Dálkové vytápění, Energetika, Google, Mobilni, Ropa & Plyn, Služby, Smallworld, Smart Grid, Telekomunikace | No Comments

Opět se nám podařilo potvrdit náš status Google Cloud Premier Partner. Globema je partnerem Googlu již více než 5 let, takže proč kolem toho najednou děláme takový rozruch? Odpovědí na tuto otázku je pouze jedno slovo – Premier, tento titul označuje nejvyšší možnou úroveň spolupráce se společností Google.

číst dál
5554356346346346

Dopravní zácpy, dovednosti, předpověď času na cestě – nová verze aplikace GeoTask

By | Dálkové vytápění, Energetika, Google, Mobilni, Řízení lidských zdrojů, Ropa & Plyn, Telekomunikace | No Comments

Firmy provádějící úkoly v terénu čelí mnoha výzvám. Vysoké náklady na dopravu, dlouhá doba plánování nebo neefektivní rozdělení práce mezi jednotlivé zaměstnance – to vše má na provoz společnosti negativní dopad. Nová verze aplikace GeoTask nabízí ještě lepší řešení těchto problémů.

číst dál

Jak může globema pomoct vaší organizaci?

Globema nabízí kompletní rozsah služeb souvisejících s implementací a podporou řešení pro plynárenské a ropné odvětví. Naši konzultanti nejprve analyzují Vaše podnikové procesy, aby poté mohli doporučit nejlepší řešení, které bude přesně odpovídat požadavkům Vaší společnosti. Dodání řešení, integraci a migraci dat může provést Globema sama nebo ve spolupráci s některým z lokálních partnerů. Po školení uživatelů a administrátorů a startu systému, Globema začne okamžitě poskytovat podporu a údržbu pro celé řešení (včetně integrací na další vnitropodnikové systémy) na dálku i přímo u Vás (pokud je to potřeba).

Dozvědět se více o našich službách

Vybrané reference od ropných a plynárenských společností

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE? KONTAKTUJTE NÁS