Systémy pro řízení lidských zdrojů od společnosti Globema a našich partnerů Vám pomohou zvýšit efektivitu terénních pracovníků. Naše systémy Vám poskytnou informace o poloze zaměstnanců v reálném čase, optimalizovaný dispečink a automatickou správu úkolů. Všechny tyto funkce Vám poskytneme jako součást intuitivních a personifikovaných aplikací od předních prodejců systémů pro řízení lidských zdrojů.

FIELD FORCE AUTOMATION (FFA)

GE Field Force Automation je pokročilá technologie založená na komponentně vytvořené platformě vybudované během několikaletého vývoje a konzultacemi se zákazníky. FFA je kompletní řešení, které dokáže pokrýt všechny vaše potřeby – od jednoduchých prací až po komplexní úlohy. FFA řeší skutečné výzvy v oboru související s širokou škálou procesů servisních služeb jako: vytvoření servisního požadavku, plánování a dohled terénních pracovníků, zobrazení aktuálního stavu, sledování SLA, správa náhradních dílů a nástrojů, atd. FFA také nabízí propracovanou mobilní aplikaci pro terénní pracovníky, která pracuje na zařízeních s operačním systémem iOS nebo Android.

Jak může globema pomoct vaší organizaci?

Globema nabízí kompletní rozsah služeb souvisejících s implementací a podporou řešení pro řízení lidských zdrojů. Naši konzultanti nejprve analyzují Vaše podnikové procesy, aby poté mohli doporučit nejlepší řešení, které bude přesně odpovídat požadavkům Vaší společnosti. Dodání řešení, integraci a migraci dat může provést Globema sama nebo ve spolupráci s některým z lokálních partnerů. Po školení uživatelů a administrátorů a startu systému, Globema začne okamžitě poskytovat podporu a údržbu pro celé řešení (včetně integrací na další vnitropodnikové systémy) na dálku i přímo u Vás (pokud je to potřeba).

Dozvědět se více

Díky systémům pro řízení lidských zdrojů je plánování úkolů a jejich následné provádění terénními pracovníky o 45% efektivnější.

optimalizace práce a lidských zdrojů

Integrované řešení od GE pro Workforce Management poskytuje webové řešení optimalizující celý životní cyklus servisních prací v terénu, včetně vytvoření pracovní zakázky, plánování a dohledu na pracovníky v terénu, sledování zařízení v záruce, správy náhradních dílů a nástrojů a zasílání reportů v reálném čase přímo z terénu.

FFA moduly zahrnují:

  • Planning Module pro předpovídání, strategii, taktiku a provoz pracovních příkazů a plánování zdrojů;
  • Execution Module pro pracovníky v terénu nebo v kanceláři;
  • Monitoring Module pro výkonné a provozní vedení společnosti, kteří díky němu budou v obraze;
  • Infrastructure Module pro organizaci, integraci a konfiguraci modelu podporujícího FFA.

Přínosy

  • Snížení pracovní doby dispečera o přibližně 33%
  • Redukce nákladů na provoz o 25-35%
  • Zvýšení efektivity – jeden dispečer zvládne vyřídit až 5 krát více úkolů než doposud
  • Značná redukce volání a spotřeby papíru
  • Spolehlivost dat o síti díky konstantní aktualizaci terénními pracovníky
  • Zvýšení spokojenosti zákazníků díky dodržování SLA a poskytování aktuálních informací o postupu prací.

Zkušenosti

Globema vedla mnoho projektů implementace systému pro řízení lidských zdrojů. Na další řadě projektů spolupracovala. Workforce Management systémy jsme implementovaly v různorodých společnostech (dodavatelé vody, poskytovatelé pouličního osvětlení, dálkového vytápění nebo elektrické energie, telekomunikační operátoři nebo národní zdravotnické organizace) v různých zemích. Neváhejte nás kontaktovat pro podrobnější reference.

Řešení založená na ffa

Si již zvolilo více než

80
SPOLEČNOSTÍ

 Používá přibližně

35000
JEJICH ZAMĚSTNANCŮ

A slouží

6
ZÁKAZNÍKŮ PO CELÉM SVĚTĚ