Řešení Smart Grid

V posledních letech se energie získávaná z obnovitelných zdrojů stala nezanedbatelnou součástí celkové energetické produkce a začala ovlivňovat kvalitu a spolehlivost elektrické sítě.

Globema dodává specializovaná softwarová řešení, která podporují výstavbu a údržbu smart grid (včetně zajištění optimální distribuce elektrické energie, pokročilých technologických výpočtů (založených na statických a dynamických datech – i AMI), předpovědi produkce elektrické energie z obnovitelných zdrojů, kontroly a regulace napětí a mechanismů, které se aktivně starají o uspokojení požadavků na elektrickou energii.

Řešení smart grid

ffa

Řízení lidských zdrojů

9994757483788

EL.GIS – SPRÁVA ELEKTRICKÉ SÍTĚ

elgrid

ELGRID – OPTIMALIZACE ELEKTRICKÉ SÍTĚ

4res

4RES – Plánování produkce z obnovitelných zdrojů

m

MGrid – Správa mikrosítí

iskol2

iSKOL – Monitorování nadzemních vedení VVN

pof

GE PowerOn Advantage

Zkušenosti

Společnost Globema již dodala geoprostorová řešení více než 50 společnostem po celém světě. Konzistentní růst specializací a odborných znalostí v GIS, WFM, DMS / OMS a systémech SCADA, stejně jako osvědčené zkušenosti týmu Globema ve vývoji a nasazování specializovaného software v energetickém sektoru garantují profesionální implementaci a efektivní nasazení chytrých sítí a chytrých měření.

Globema – nejnovější zprávy ze světa Smart grid

3353463636346436

Globema se zařadila mezi vysoce ceněné partnery Googlu

By | Dálkové vytápění, Energetika, Google, Mobilni, Ropa & Plyn, Služby, Smallworld, Smart Grid, Telekomunikace | No Comments

Opět se nám podařilo potvrdit náš status Google Cloud Premier Partner. Globema je partnerem Googlu již více než 5 let, takže proč kolem toho najednou děláme takový rozruch? Odpovědí na tuto otázku je pouze jedno slovo – Premier, tento titul označuje nejvyšší možnou úroveň spolupráce se společností Google.

číst dál
CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE? KONTAKTUJTE NÁS