Geospatial Solution Consultant

Praha / na dálku

Hledáme do týmu někoho, kdo se chce naučit nové věci, nestydí se a je proaktivní. Bude komunikovat se zákazníky, poskytovat jim základní technickou podporu při využívání služeb Google Maps Platform a udržovat aktuální webové stránky produktu. Nabízíme práci v mezinárodním týmu zkušených pracovníků, kancelář v Praze nebo práci z domova. Preferujeme dlouhodobou spolupráci. Nástup dle dohody, ideálně od února 2022.

Pozice je vhodná i pro absolventy bez předchozí praxe. Zaškolíme vás!

Vaše odpovědnost

  • komunikace se zákazníky a podpora prodeje
  • zajištění základní technické podpory pro naše zákazníky, kteří využívají služby Google Maps Platform a konzultace řešení s novými zákazníky
  • udržování webových stránek produktu (publikování novinek a článků na blog včetně jejich překladu z angličtiny)
  • administrativní podpora českého týmu (zasílání newsletteru, po zaškolení fakturace)

Naše požadavky

  • plynulá mluvená i psaná angličtina (B2 nebo vyšší)
  • zodpovědnost, samostatnost a proaktivní přístup
  • komunikační schopnosti, týmová práce
  • ochota učit se

Další užitečné dovednosti

  • základní orientaci v prostředí GIS a práce s prostorovými daty
  • věcné znalosti v oblasti informačních systémů, telekomunikací a energetiky
  • základy HTML, JavaScript a znalost WordPress
  • vzdělání v oboru geodézie, GIS, kartografie
  • zkušenosti s prodejem a marketingem

Spolupráce s námi zahrnuje například:

Účast na inovativních projektech založených na nových technologiích

Komunikace se zákazníky z celé Evropy (především střední Evropa a Pobaltí)

Plat, který odpovídá vašim zkušenostem a dovednostem

Co vás čeká v Globemě?

Work-life balance

velmi flexibilní pracovní doba, možnost kombinace práce v kanceláři a na dálku

Podpora pro váš růst

budete mít prostor k růstu a flexibilitu při výběru vlastního pracovního stylu

Přátelská atmosféra

žádné zbytečné formality, formální charakter nebo dress code

Školení

můžete rozvíjet své dovednosti a zlepšovat se prostřednictvím kurzů, školení a konferencí

Propojený tým

organizujeme společné firemní akce a večírky

Další výhody

kancelář na Praze 6, do které lze na kole i se psem a ve které je stolní fotbálek i lahodná káva

Zní to zajímavě? Pošlete nám svůj životopis na jobs@globema.cz a domluvíme se!

Přesvědčte se sami, že se vyplatí přidat se ke Globemě ?