Skip to main content

FME a Safe Software ve zprávě Gartner’s Magic Quadrant 2021

By 17 září, 20218 října, 2021FME
FME Safe Software in 2021 Gartner's Magic Quadrant

S potěšením oznamujeme, že Safe Software byl opět uveden ve zprávě Gartner’s Magic Quadrant. Safe Software je tvůrcem FME, jednoho z nejpopulárnějších řešení pro integraci a zpracování dat, a Globema je partnerem Safe Software ve střední a východní Evropě.

Ve zprávě byl Safe Software zařazen do kategorie Nástroje pro integraci dat. Vystupovat ve zprávě Magic Quadrant je velkou poctou jak pro tvůrce FME, tak pro partnery Safe Software!

V posledním vydání byl Safe Software identifikován jako Niche Player. To znamená, že společnost má vysokou úroveň specializace a inovací, zaujímá malou, ale velmi výraznou část trhu, a úspěšně tak konkuruje hráčům, kteří jsou mnohem větší, ale působí obecnějším způsobem.

„Pro nás, partnery Safe Software, je velkou ctí, že Safe Software a platforma FME byly opět uvedeny ve zprávě Gartner Magic Quadrant. Věříme, že společnost Gartner ocenila platformu FME mimo jiné pro její široké integrační schopnosti, snadné použití, technologii s nízkým kódem či podporu prostorových dat. “

Karolina Borkowska, FME Product Manager ve společnosti Globema

Co je Magic Quadrant?

Magic Quadrant je zpráva americké poradenské společnosti Gartner. Na základě kvalitativních analýz vytváří perspektivní obraz daného sektoru IT trhu, směrů vývoje a vyspělosti trhu. Rovněž bere v úvahu účastníky trhu a jejich postavení v širokém kontextu i ve vzájemném vztahu.

Gartner hodnotí dodavatele z hlediska úplnosti vize a schopnosti ji provést a na základě toho umístí danou společnost do jednoho kvadrantu desky Magic Quadrant. V závislosti na hodnocení společnosti Gartner lze společnost klasifikovat jako:

  • Leader: nejlépe hodnocen pro úplnost vize a schopnost ji naplňovat ve svém oboru.
  • Challenger: s velmi vysokou operační schopností a dominancí v konkrétním tržním segmentu, ale neprokazuje úplné porozumění tomu, kam tento trh směřuje.
  • Vizionář: chápe, kam trh směřuje, ale zatím nepracuje na optimální úrovni.
  • Niche player: zaměřuje se s úspěchem na malou část trhu, a proto může konkurovat jiným, méně specializovaným hráčům.

Zjistěte více podrobností ze zprávy Magic Quadrant 2021

Stáhněte si zprávu Magic Quadrant 2021 a zjistěte, proč je FME od Safe Software právě ten software, který nejlépe podporuje datovou integraci.

FME – integrační platforma přizpůsobená vašim obchodním potřebám

Pokud si nejste jisti, zda je FME tím pravým řešením pro vaši společnost, obraťte se na nás! Naši odborníci vám rádi poskytnou více informací o funkcích FME a o tom, jak tento nástroj může podpořit vaše podnikání. Můžete také navštívit webové stránky FME, kde se dozvíte více.