Skip to main content

Připojte se k nám na FME World Fair 2021 – registrace je nyní otevřena!

By 8 dubna, 202118 ledna, 2022FME, Události

FME World Tour byla vždy řadou akcí a setkání pořádaných Safe Software a lokálními partnery pro uživatele FME. Protože stále není bezpečné se setkávat a cestovat po světě, Safe Software se rozhodl změnit formu každoroční akce na virtuální. Přečtěte si více o tomto online FME veletrhu!

Letos se uživatelé FME z celého světa budou moci setkat na jedné mezinárodní akci – FME World Fair 2021, která se bude konat ve dnech 4.–14. května 2021. Během této téměř dvoutýdenní konference budete moci:

  • seznámit se s funkcemi nově vydané verze FME 2021.0
  • poslouchat uživatele FME, kteří budou hovořit o používání tohoto nástroje
  • podělit se o zkušenosti s prací v FME a navázat obchodní kontakty s uživateli z celého světa

Hlavními organizátory jsou vývojáři FME ze společnosti Safe Software, nicméně na obsahu se podílí partneři z celého světa. A jakožto Silver Partner Safe Software je Globema také jedním z organizátorů!

9-2021-04-08-FME World Fair logo

Připojte se k našim přednáškám na FME World Fair

V rámci našich aktivit jsme naplánovali tři prezentace. Nejen společně s polskými uživateli FME budeme hovořit o projektech realizovaných s použitím tohoto softwaru. Naše prezentace se budou konat 11. května od 11:00 SELČ. A co od nich čekat?

  • V prvním příspěvku „The Top Use Cases to use FME Platform in Government” budou mluvit FME uživatelé ze státních agentur a institucí o tom, jak jim FME pomáhá vytvářet systémy prostorových informací, geoportály a další aktivity. Své projekty představí zástupci Ústředí kanceláře geodézie a kartografie, představenstva Geodézie a městského katastru města Poznaň a Úřadu územního plánování v Lodži.
  • Další prezentace představí projekty realizované pro nebo s telekomunikačními společnostmi. Během příspěvku „How to use the possibilities of FME in Telecommunication companies? Use cases from the European market” budou naši experti z Globemy hovořit o tom, jak využívají FME v projektech souvisejících s telekomunikacemi. Řeč bude mj. o výhodách integrace dat. Ukážeme také projekt tvorby rozsahu mobilní sítě na základě umístění vysílačů na příkladu jedné evropské země.
  • Třetí výstup se bude týkat projektů a implementací prováděných v geodetických, architektonických nebo GIS společnostech. Během příspěvku s názvem „How FME Platform helps with working with geospatial data? Use cases from AEC Industry” bude zástupce společnosti Visimind hovořit o roli FME v zajišťování kvality prostorových dat.

Většina prezentací na veletrhu bude v angličtině a na konci každé z nich bude příležitost klást řečníkům dotazy. Několik příspěvků však proběhne i v češtině, více informací naleznete v programu.

Setkejte se s námi v pavilonu 🙂

Rovněž vás zveme k návštěvě našeho virtuálního stánku, kde se můžete potkat s několika našimi FME experty. Moc rádi vám řekneme, jak integrovat data z více zdrojů, efektivněji je spravovat a automatizovat některé (či většinu) procesů, abyste ušetřili čas a peníze. Nečekejte tedy a registrujte se na FME World Fair 2021:

Účast na akci je zdarma. Doporučujeme vám navštívit nejen naše příspěvky, ale i další prezentace připravené od Safe Software a ostatních spoluorganizátorů. Je to skvělá příležitost dozvědět se více o široké škále schopností a možností FME a jejich zajímavých implementacích po celém světě. V květnu se na vás tedy budeme těšit!

Pokud vás zajímají další podrobnosti o platformě pro integraci dat a chcete vědět, jak můžete ve své společnosti využívat FME, navštivte náš FME web nebo nás kontaktujte.

Více novinek o FME:

FME 2021.0 – podívejme se na novou verzi
Partner Expertise Program – Globema jako FME Expert
Globema udržela status Silver Partner pro Safe Software