Skip to main content

GEOTRAXX POMÁHÁ TĚM, KTEŘÍ POMÁHAJÍ STARŠÍM LIDEM V ČASE KRIZE – #PosiłekDlaSeniora

By 8 června, 202012 ledna, 2021Řízení lidských zdrojů
22-2020-06-03-posilek dla seniora

Pandemie zkomplikovala mnoha starším lidem jejich již tak nelehké životy. Naštěstí, technologické a IT nástroje, jako je například GeoTraxx, náš systém pro řízení pracovních sil v terénu a optimalizaci tras, může aspoň trochu pomoci jejich životy ulehčit. Proto jsme na začátku korona virové situace nabídli naše řešení GeoTraxx zdarma těm institucím, které přímo bojují s následky korona viru, potažmo karantény. GeoTraxx teď využívá Grupa Warszawa, která koordinuje akci s názvem #PosiłekDlaSeniora (Jídlo pro důchodce).

O čem je tato akce?

#PosiłekDlaSeniora začala v březnu 2020 těsně po objevení prvních případů v Polsku. Důchodci, jako nejzranitelnější skupina měli doporučeno zůstat doma. Cílem této akce, koordinované vlastníky Varšavských restaurací, bylo poskytnout důchodcům denně čerstvou a vyváženou stravu. Za jídlo platí komunita zrzutka.pl a jídlo doručují důchodcům dobrovolníci z nejrůznějších charitativních organizací.

22-2020-06-05-posilekdlaseniora

Jak je GeoTraxx zapojený v akci #PosiłekDlaSeniora?

GeoTraxx pomáhá významně snížit čas potřebný na plánování a optimalizaci doručení jídla na určená adresní místa. I díky našemu řešení může více důchodců dostat každý den čerstvé jídlo.

 

GeoTraxx může být jednoduše přizpůsoben nárokům jakýchkoliv podnikových i sociálních aktivit. Speciálně je užitečný v případech, kdy je potřebné hledat ty nejoptimálnější trasy a snížit přepravní náklady.

 

Pro podporu této akce náš tým nejenom nabídl licence řešení GeoTraxx zdarma, ale také jsme:

  • vyvinuli koncept implementace systému pro charitativní akci a nakonfigurovali systém GeoTraxx v prostředí zákazníka
  • vyškolili „dispečery“, kteří denně plánují rozvozové trasy
  • přidali některé funkce, které si vyžadovala tato akce

Jsme hrdí, že naše řešení pomáhá těmto šlechetným lidem zabezpečovat čerstvé jídlo těm, kteří si ho nedokážou nebo nemůžou sami obstarat. Co víc, akce #PosiłekDlaSeniora nejenom pomáhá starším lidem, ale i těm, kteří pracují v oblasti cateringu v době kdy pro ně vůbec není samozřejmostí, že zítra ráno budou mít práci.

 

Akce bude pokračovat i když počet nakažených postupně klesá a omezení jsou postupně odvolávány. Počet nakažených chorobou COVID-19 stále zůstává vysoký, a proto jsou v ohrožení i starší lidé.