Skip to main content

Globema se zařadila mezi vysoce ceněné partnery Googlu

Opět se nám podařilo potvrdit náš status Google Cloud Premier Partner. Globema je partnerem Googlu již více než 5 let, takže proč kolem toho najednou děláme takový rozruch? Odpovědí na tuto otázku je pouze jedno slovo – Premier, tento titul označuje nejvyšší možnou úroveň spolupráce se společností Google.

Partner Google

Udržet si status Google Cloud Premier Partner není jednoduché. Za prvé musíme splnit řadu přísných požadavků, náš tým musí úspěšně dokončit nemalé množství implementací řešení založených na Google Mapách a musíme absolvovat několik technických školení. Z těchto důvodů je titul Premier osvědčením o naší vysoké úrovni znalostí v oblasti IT služeb – od provádění business analýz, přes poradenství vztažené na výběr těch nejvhodnějších licencí na Google Maps APIs, po implementace našich vlastních řešení založených na Google Mapách.

Google a Globema bok po boku

Vystupujeme jako Google Cloud Premier Partner ve Střední a Východní Evropě. Naše spolupráce započala roku 2012 a zahrnuje implementaci, dodávku a integraci podnikových řešení založených na Google mapách, stejně jako distribuci licencí Google Maps APIs Premium Plan.

Podívejte se na naše řešení založená na Google Mapách

Mohlo by Vás také zajímat:

OPTIMALIZACE TRAS A PLÁNOVÁNÍ DOPRAVY POMOCÍ GOOGLE MAPS APIS INTERNET VĚCÍ A GOOGLE MAPY NA PŘEKVAPIVÝCH MÍSTECH