Skip to main content

Globema rozšiřuje portfolio akvizicí NetVersant Designer od Versant Solutions Group

By 6 března, 202414 března, 2024Události
01_netversant

S hrdostí oznamujeme, že Globema převzala NetVersant Designer, produkt vyvinutý společností Versant Solutions Group Inc.

Akvizice NetVersant Designer rozšiřuje portfolio produktů a služeb Globemy šitých na míru telekomunikačnímu sektoru, zahrnující řešení pro plánování sítí, údržbu sítí a poskytování služeb, s nástroji pro podporu návrhu a výstavby sítí. To umožní Globemě zvýšit komplexnost své nabídky a poskytovat špičkovou podporu telekomunikačním společnostem a kabelovým televizím.

01_nahled_aplikace

NetVersant Designer je špičková platforma, která automatizuje proces návrhu sítě a zvyšuje jeho efektivitu.

Provozovatelé telekomunikací a kabelové televize mohou snadno vytvářet a testovat více scénářů návrhu a modernizace sítě a nakonec určit nejlepší, technicky vyhovující a nákladově optimalizovanou variantu. Tento proces, který dříve mohl trvat týdny, lze nyní zvládnout během několika hodin. Řešení NetVersant Designer šetří cenný čas a výrazně snižuje výrobní náklady.

Tento nový přírůstek do portfolia Globemy je v souladu se snahou společnosti zůstat na špici technologického pokroku a uspokojovat vyvíjející se potřeby svých zákazníků po celém světě.

Ryszard Rybus, generální ředitel Globemy, vyjádřil své nadšení z této akvizice a uvedl:

Zařazení produktu NetVersant Designer do našeho portfolia podtrhuje naše odhodlání poskytovat bezkonkurenční služby a špičková řešení na trhu. Naším hlavním cílem je umožnit společnostem v odvětví telekomunikací a kabelové televize dosáhnout obchodního úspěchu.

Ryszard Rybusgenerální ředitel Globemy

Ian Oliver, prezident společnosti Versant Solutions Group Inc., vyjádřil svou důvěru v akvizici slovy,

Jsme rádi, že NetVersant Designer našel nový domov u společnosti Globema. Jsme přesvědčeni, že produkt, který jsme vytvořili na základě odborných znalostí a dlouholetých praktických zkušeností síťových návrhářů a inženýrů s cílem podpořit provozovatele telco a kabelové televize, bude pod vedením Globemy i nadále vzkvétat a rozvíjet se, z čehož budou těžit stávající i budoucí uživatelé.

Ian Oliverprezident Versant Solutions Group Inc.

Globema plánuje investovat do dalšího rozvoje NetVersant Designeru zaváděním nových vlastností a funkcí v souladu s vyvíjejícími se potřebami telekomunikačního sektoru. 

Akvizice řešení NetVersant Designer je nyní v platnosti.

Další informace naleznete na adrese netversant.globema.com

O Versant Solutions Group

Skupina Versant Solutions Group pomáhá provozovatelům telekomunikačních a kabelových sítí při rozdělování omezených zdrojů na budování nebo modernizaci jejich sítí, čímž dosahuje optimálních výsledků jak pro podnik, tak pro jejich zákazníky. Versant Solutions Group kombinuje hluboké znalosti oboru s desetiletími zkušeností s vývojem výkonných, pragmatických softwarových nástrojů, které přinášejí úspory nákladů i času při plánování, návrhu a realizaci sítí.

04_versant_logo