Skip to main content

Globema na konferenci GE Smallworld Telecom User Group

By 16 října, 202320 října, 2023Telekomunikace, Události
header-ge-konference

Letos v září měl náš tým tu čest zúčastnit se konference GE Smallworld Telecom User Group. Přečtěte si o nejdůležitějších bodech této akce.

GE Smallworld Telecom User Group konference se konala v kanceláři GE v Atlantě ve státě Georgia. Sešla se zde široká škála zákazníků, partnerů a společnosti GE, aby diskutovali o tématech, která zákazníky zajímají, a také o nejnovějším vývoji produktů, plánech do budoucna a výzvách, kterým zákazníci stále čelí. Za Globemu se zúčastnili Maciej Kowalski, ředitel vývoje, Radosław Myśliński, senior softwarový inženýr a Joel Swanson, vedoucí obchodu pro Ameriku.

Konference nám posloužila jako výjimečná platforma k prozkoumání nových příležitostí a posílení stávajících vztahů s našimi váženými zákazníky v Americe. Akce nám umožnila získat neocenitelné poznatky a zpětnou vazbu, které nám umožní dále zdokonalovat a poskytovat výjimečná řešení šitá na míru jejich specifickým potřebám. Kromě plánování, návrhu a inventarizace optických a HFC sítí byly hlavními tématy diskuse cloud hosting, integrace, technologie, migrace dat a přesnost dat.

Kromě toho byla konference skvělou příležitostí pro navázání kontaktů s kolegy, odborníky z oboru a dalšími organizacemi. Tyto interakce nepochybně přispívají k našemu růstu a podporují inovace v naší společnosti.

Jako vždy se těšíme na další konferenci!