Skip to main content

Globema se podruhé oceněna titulem „Forbes Diamond”, který uděluje časopis Forbes, zopakovala tak úspěch z roku 2009. Od roku 2007 časopis Forbes uděluje tuto cenu společnostem, které během posledních tří let významně zvýšily svoji hodnotu. Iniciativa Diamond je vedena časopisem Forbes ve spolupráci s Bisnode – celosvětovým poskytovatelem informací o digitálním podnikání.

Všechny „Diamanty“ musejí splnit přísné požadavky. Kvalifikované společnosti musejí být v zisku, plnit všechny platební povinnosti včas a splňovat všechna kritéria důvěryhodnosti. „Diamantové“ společnosti musejí mít roční tržby alespoň 1,5 milionů EUR.

Tým Globemy gratuluje všem ostatním držitelům titulu Forbes Diamond 2016!

O časopisu Forbes

Forbes Media je globální vydavatelství, které se zaměřuje na zprávy informace o podnikání, investování, technologiích, vedení, atd. Značka Forbes pravidelně informuje více než 75 milionů lidí po celém světě o novinkách ze světa podnikání.

Více informací: www.forbes.cz

Naše další ocenění a uznání

V průběhu let Globema obdržela mnoho certifikátů a prestižních ocenění. V roce 2012 Globema obdržela titul “Market Leader in Innovation 2012”, který uděluje The Journal of Economics.

Globema také obdržela následující ocenění od GE Energy:

  • GE Sales Channel Recognition Award
  • GE Energy Best Performance
  • GE Energy Customer Focus Award
  • GE Energy Growth Award

Globema v žebříčku Computerworld TOP 200

Globema se každoročně umisťuje vysoko v žebříčku Computerwolrd TOP 200. Žebříček Computerworld TOP200 pokrývá celý IT trh. Tento seznam zahrnuje distributory software i hardware, velké mezinárodní integrátory systémů, outsourcingová centra nebo IT konzultační společnosti. Všechny tyto společnosti poskytují širokou škálu IT produktů a služeb.

computerworld200