Skip to main content

Globema se stává zlatým partnerem společnosti Safe Software!

By 16 října, 202320 října, 2023FME
globema_safe_software

S potěšením oznamujeme, že jsme se stali zlatým partnerem společnosti Safe Software, výrobce platformy FME Data Integration Platform. Podívejte se, jaká kritéria jsme museli splnit, a seznamte se s našimi způsobilostmi pro práci s platformou FME.

Jsme hrdí na to, že jsme se připojili ke zlatým partnerům společnosti Safe Software.
Globema je oficiálním partnerem FME v Polsku a Rumunsku od roku 2010. V roce 2018 jsme se stali stříbrným partnerem, abychom v roce 2023 změnili stříbro na zlato. Zařadili jsme se tak do elitní skupiny 11 společností na světě, které tento titul získaly.

Jaká kritéria jsme museli splnit, abychom se stali partnerem společnosti Safe Software?

Abychom získali status zlatého partnera, museli jsme prokázat odpovídající počet prodaných a obnovených licencí FME, mít odpovídající počet certifikovaných školitelů a odborníků pro FME Form i FME Flow a aktivně propagovat možnosti platformy na svých trzích vytvářením článků, obsahu a pořádáním webinářů, školení nebo konferencí.

Za poslední rok se skupina našich klientů výrazně rozrostla a naše služby začalo využívat 132 organizací z 11 zemí z odvětví, jako jsou: telekomunikace, utility, energetika, AEC a doprava.

Nedávno se k této skupině přidaly také společnosti z oblasti přírodních zdrojů a nových technologií.

Těší nás, že společnosti a instituce nacházejí nové aplikace FME a využívají platformu kreativním způsobem.

Zaznamenali jsme, že zákazníci jsou stále ochotnější používat FME Flow (Server) k automatizaci procesů, které dříve vytvořili pomocí FME Form (Desktop) a které se osvědčily. Tím se uvolňují dostupné zdroje pro využití FME v nových projektech.

Pozorujeme také větší zájem o model předplatného licencí FME. Někteří z našich současných zákazníků přešli z klasického modelu na model předplatného. Několik nových zákazníků se okamžitě rozhodlo pro víceleté předplatné.

Více informací o modelu předplatného najdete v článku:

FME v Globemě v číslech

132
FME zákazníků v 11 zemích
18
FME certifikovaných pracovníků v našem týmu

Pro Safe Software je také nesmírně důležitý neustálý rozvoj dovedností, a proto od svých partnerů vyžaduje, aby se starali o růst FME specialistů.

V současné době máme v týmu 12 certifikovaných pracovníků, kteří se mohou pochlubit celkem 18 certifikáty FME, včetně:

10
FME Certified Professional certifikátů
2
FME Certified Trainer certifikátů
4
FME Certified Server Professional certifikátů
2
FME Certified Business Professional certifikátů

Třetím pilířem partnerství je výměna znalostí a propagace platformy FME a příležitostí, které nabízí na trzích obsluhovaných Globemou, což se děje prostřednictvím aktivit, jako je pořádání školení, webinářů, workshopů, konferencí atd.

O Safe Softwaru

Safe Software je kanadská IT společnost – výrobce FME, nejoblíbenějšího softwaru pro integraci dat se specifickým důrazem na prostorová data.

Nenechte si ujít novinky ze světa FME!

Navštivte náš blog, kde publikujeme články z oblasti zpracování dat a informace o novinkách a událostech kolem platformy FME. Nezapomeňte nás také sledovat na síti LinkedIn.

Pojďme si promluvit o FME

Pokud máte dotazy k platformě FME, chcete si ji vyzkoušet nebo se dozvědět více o dostupných možnostech licencování – kontaktujte nás!