Skip to main content

Globema se znovu umístila vysoko ve výroční zprávě Computerworld TOP200

Computerworld, prestižní a dobře známý IT časopis v Polsku, vydal svou výroční zprávu – “TOP200: Polish IT market”, která se skládá z mnoha žebříčků a studií prezentujících největší polské IT společnosti roku 2015. Tato zpráva potvrzuje vysokou pozici Globemy mezi poskytovateli systémů pro utility a telekomunikace. Globema se také umístila mezi 10 největšími polskými investory do vývoje a výzkumu IT řešení.

Výroční zpráva Computerworld TOP200 je vydávána pravidelně od roku 1992 a jedná se o nejkomplexnější studii polského IT trhu. Zahrnuje detailní finanční data, informace o trhu a analýzy největších dodavatelů nových technologií působících na území Polska.

Pozice Globemy ve vybraných žebříčcích Computerworld TOP200 2015

Žebříčky Computerworld TOP200 zahrnují celý IT trh. Seznamy zahrnují distributory softwaru i hardwaru, velké mezinárodní společnosti, vývojářské společnosti, centra outsourcingu a IT-business konzultační společnosti. Všechny tyto společnosti poskytují širokou škálu IT produktů a služeb v Polsku a v zahraničí. I přes to si Globema, specializující se jen na malou část IT trhu, zvládá udržet vysokou pozici v následujících klíčových kategoriích:

  • Největší výdaje na výzkum a vývoj – 9. místo

  • Největší poskytovatel IT řešení a služeb pro utility – 17. místo

  • Největší poskytovatel kustomizovaného softwaru – 23. místo

  • Největší poskytovatel IT řešení a služeb pro energetiku – 30. místo

  • Největší poskytovatel IT řešení a služeb pro telekomunikace – 35. místo

Neustálé zaměření na výzkum a vývoj

Globema se každý rok umisťuje vysoko mezi společnostmi s vysokými výdaji na výzkum a vývoj. Globema aktivně vede mnoho výzkumných projektů a jejich výsledky implementuje po celém světě. V naší společnosti se vývojem zabývají dva týmy (vlastníme dvě vývojová centra), které spolupracují s největšími národními univerzitami a výzkumnými zařízeními. Některé z našich projektů jsou spolufinancovány Evropskou Unií a Národním Ústavem pro Výzkum a Vývoj.

Dozvědět se více

9-2014-10-08-innovatove_baner

O Globemě

Globema je předním poskytovatelem a integrátorem geoprostorových softwarových řešení, která umožňují efektivní plánování, řízení a kontrolu pro sítě, majetek a zdroje utilitních, telekomunikačních a dalších společností.

V průběhu let jsme vyvinuli silné, dlouhotrvající vztahy s více než 200 zákazníky na pěti kontinentech. Specializujeme se na OSS & Evidenci sítě, SmartGrid, Geo-marketing, DMS/OMS a systémy pro řízení lidských zdrojů. Naše produkty poskytují funkce pro evidenci sítí, plánování změn sítí, podporu podnikových procesů, správu odstávek, podporu prodeje a řízení terénních pracovníků.

Řešení Globemy