Skip to main content

Globema získala počtvrté Forbes Diamond

By 19 ledna, 202125 ledna, 2021Události

Stejně jako v předchozích letech patří Globema mezi vítěze prestižního žebříčku Forbes Diamonds 2021. Je to již počtvrté, co jsme součástí tohoto žebříčku každoročně představujícího nejrychleji rostoucí společnosti.

Žebříček Forbes Diamonds 2021 je připraven švýcarskou metodou oceňování společností. Mezi klíčová kritéria patří: finanční výsledky v letech 2015–2019, hodnota vlastnictví, historie plateb, spolehlivost plateb a čistý právní záznam.

– Není náhodou, že Globema je ve Forbes Diamonds. Skutečnost, že každý rok dostáváme různá ocenění na trhu, dokazuje, že jako společnost jdeme správným směrem – říká Ryszard Rybus, člen představenstva společnosti Globema – Vyvíjíme se dynamicky navzdory potížím způsobeným pandemií. Rozšiřujeme naše operace a vstupujeme na nové trhy. V loňském roce jsme otevřeli další zahraniční pobočku, tentokrát v Srbsku. Investujeme do inovativních řešení a dbáme na nejvyšší kvalitu našich implementací.

Globema oceněna a zahrnuta do mnoha žebříčků

Od svého založení v roce 1997 jsme obdrželi řadu průmyslových ocenění. Právě v roce 2020 jsme byli oceněni v žebříčku Computerworld TOP200 a ITWiz BEST100 a během ekonomického fóra TIME jsme získali ocenění za vývoj a implementaci inovativních IT řešení založených na mapách, geoprostorových datech a umělé inteligenci. Jako jedna ze 44 polských společností jsme také udrželi náš status Centra výzkumu a vývoje uděleného Ministerstvem hospodářského rozvoje, práce a technologie.

Speciální zpráva „Forbes Diamonds“ včetně podrobných výsledků bude vydána 28. ledna.

Chcete vědět více?

Pojďme si promluvit o partnerství, například v projektech výzkumu a vývoje.