Skip to main content

Google Maps Platform podporuje e-commerce

By 4 srpna, 20205 srpna, 2020Google, Maps Platform
22-2020-07-30-ecommerce google

Ekonomika byla jarními opatřeními kvůli COVID-19 značně oslabena. Tato krize může pokračovat stejně dlouho jako samotná pandemie. Jak pokračuje Vaše podnikání v takto obtížných podmínkách? Co můžete udělat pro to, aby byl celý nákupní proces pro Vaše zákazníky nejpohodlnější? Jak udržujete obrat Vaší společnosti při dodržování hygienických předpisů?

Všichni si pamatujeme omezení obchodů ve druhém čtvrtletí roku 2020. Dokazují, že prodej produktů online je pro podniky záchranným lanem a měl by být prioritou. Nejnovější výzkum společnosti Nielsen ukazuje, že v březnu a dubnu 2020 více než 30 % spotřebitelů uvedlo, že alespoň jednou nakoupili potraviny či kosmetické výrobky online.

E-support pro Vaše podnikání

Online prodejní kanály Vás udržují ve hře a mohou dokonce nahradit tradiční prodejní kanály. Prodej produktů však nestačí – k úspěchu je toho třeba mnohem více. Základem je budování vhodné prodejní strategie a silného systému elektronického obchodování. Vaše nejlepší podpora pro tento proces je platforma Google Maps a její nástroje.

Využite potenciál Google Map

Připravili jsme sérii článků představujících možnosti platformy Google Maps. Má mnohem více nástrojů než jen mapy – díky Google Mapám můžete vylepšit celý nákupní proces, počínaje prvním vstupem zákazníka na Váš web a konče dodávkou produktu.

Co se dozvíte?

  • Jak se vyhnout problému opuštěných nákupních košíků pomocí automatického doplňování Google Autocomplete
  • Jak snadno minimalizovat chyby při doručování
  • Jak poskytovat svým zákazníkům aktuální informace, jako jsou změny otevírací doby nebo nejnovější fotky
  • Jak nejlépe využít rozhraní API pro automatické doplňování a Geocoding (a co jsou tyto nástroje zač :))
22-2020-07-29-e-commerce

Vyberte si z našich článků a přečtěte si více o tom, jak může platforma Google Maps podpořit Vaše podnikání. A neváhejte se na nás obrátit s jakoukoliv otázkou.

Mám zájem dozvědět se více