Skip to main content

Komfortnější používání a mnohem více – objevte systém GIS GeoGrid 1.2

ortofoto

Nová verze našeho softwaru GeoGrid je nyní k dispozici. Zaměřili jsme se především na zlepšení použitelnosti aplikace. Především jsme rozšířili možnosti přizpůsobení pracovního prostoru. Přidali jsme také zcela nové funkce týkající se úprav objektů a používání ovládacích panelů. Další novinkou je hlasové ovládání aplikace. Přečtěte si další informace o nové verzi 1.2!

Ukládání nastavení projektu nebo uživatele

Díky nové možnosti ukládání parametrů nastavení je nyní aplikace GeoGrid uživatelsky přívětivější. Každý uživatel nyní může nahradit výchozí styly aktuálně používaných vrstev. Nejprve je třeba nastavit základní parametry projektu, jako je viditelnost a styly vrstev, předdefinované dotazy a uložené pohledy. Můžete se rozhodnout, která nastavení vám nejvíce vyhovují, a uložit si mapové pohledy nebo vytvořit seznam vlastních předdefinovaných dotazů.

Rozšířené propojení na připojené objekty a úpravy objektů

Tato aktualizace přichází s možností vyhledávat objekty prostřednictvím jejich připojení. Například uzel v dané inventární oblasti může obsahovat připojené obvody. V GeoGridu 1.2 můžete takový uzel vyhledat pomocí názvu inventární oblasti nebo obvodu. Kromě toho můžete vytvářet SQL dotazy na základě připojených objektů. Stejným způsobem můžete filtrovat a třídit tabulky. Rozšířili jsme také možnost editace objektů. Nyní můžete upravovat atributy a geometrii a také kopírovat objekty. Mobilní zařízení navíc podporují všechny editační funkce.

Hlasové ovládání

Přidali jsme hlasové ovládání pro vyhledávání adres a objektů a také pro úpravu atributů. Nyní můžete hlasem vyplňovat editovaná pole (všechny typy: text, číslo a slovník). Hlasové ovládání je k dispozici pro webové i mobilní aplikace.

Flexibilní, konfigurovatelné moduly ovládacího panelu

Při vylepšování GeoGridu jsme nezapomněli na ovládací panely a zvýšili jejich interaktivitu. Syntetizují data z různých systémů a zobrazují je v různých grafech. Data můžete také analyzovat pomocí map a zobrazovat záznamy v tabulce.

Kromě výše uvedených aspektů jsme implementovali mnoho drobných vylepšení. Díky nim je GeoGrid ještě intuitivnější a efektivnější. Pokud se chcete o nejnovější verzi GeoGridu dozvědět více, kontaktujte nás a domluvte si bezplatnou ukázku!