Skip to main content

Komplexní upgrade systému FFA ve společnosti Emitel

Globema ve společnosti Emitel (provozovatel vysílací infrastruktury a první zákazník FFA v Polsku) aktualizovala systém Field Force Automation (FFA) na verzi 12. Náš tým na novou platformu migroval standardní systém FFA i úpravy vyvinuté speciálně pro Emitel. Globema podporuje Emitel od roku 2012. Toho roku si společnost Emitel vybrala FFA jako nástroj pro zlepšení efektivity terénních týmů a optimalizaci dispečinku. Globema implementovala FFA v Emitelu během pouhých 7 měsíců (Leden – Srpen 2012).  

FFA Emitel

Rozsah projektu

Standardní funkce, stejně jako všechny kustomizace (validace kalendářů podle pracovního práva, účetnictví pro přesčasy, příprava komplexních reportů,…) byly migrovány na novou platformu. Kromě toho byly také migrovány všechny integrace s ostatními systémy (CRM, evidence sítě, sledování vozidel, zákaznická podpora a mapový server). Součástí projektu byla také rekonfigurace systému tak, aby plně vyhovoval potřebám a požadavkům zákazníka. Po dokončení projektu Globema uspořádala školení, jehož obsahem byly všechny změny a nové funkce ve verzi 12.

Díky aktualizaci získal Emitel mnoho nových funkcí (v mobilní i dispečerské aplikaci), které zefektivňují plánování a správu úkolů. Mezi nové funkce patří:

 • kontextové vyhledávání úkolů, majetku, atd.
 • nový panel s upozorněními zefektivňující kontrolu SLA
 • vylepšená vizualizace úkolů
 • možnost otevírat mapu v samostatném okně.

O společnosti Emitel

EmiTel je přední poskytovatel televizního a rozhlasového vysílání v Polsku. Jeho služby podléhají velmi přísným SLA, včetně doby odezvy a údržby. Emitel je v Polsku jedničkou v poskytování rádio/TV vysílání a vývoji služeb založených na moderních bezdrátových systémech. Rychle pronikají i do služeb založených na Ethernetu a IP, jako jsou virtuální privátní sítě, přístup k internetu, doručování obsahu nebo digital signage.

Globema Field Force Automation

FFA v Emitelu od roku 2012

Emitel je první zákazník Globemy, který se rozhodl používat systém FFA pro řízení lidských zdrojů a první zákazník FFA v Polsku. Před implementací Globema společně s Emitelem sestavila proof-of-concept. Náš tým prezentoval ROI model založený na datech Emitelu a jejich pracovním prostředí. Proof-of-concept potvrdil schopnosti FFA při práci s reálnými i historickými daty a nalezl potenciál k zvýšení efektivity. Výsledkem byla implementace systému FFA, který nahradil původní systém pro řízení lidských zdrojů.

Úpravy FFA vyvinuté Globemou zahrnovaly:

 • validace kalendářů podle pracovního práva
 • přesčasové účetnictví
 • pokročilá integrace s mapovým serverem
 • integrace s CRM, systémem pro evidenci sítě, systémem zákaznické podpory a systémem pro sledování vozidel
 • příprava kompletních reportů, včetně návrhu datového úložiště
 • preparation of complex reports in data warehouse, including design of data warehouse structure, ETL (extract,
 • ETL (extract, transform, load) procesy a reporty.

Systém FFA pomohl Emitelu s:

 • automatickým plánováním úkolů a dispečinkem
 • poskytováním aktuálních informací o plnění úkolů prostřednictvím mobilní aplikace
 • optimalizací dopravy
 • výpočtem výplat v ERP systému společnosti Emitel.
Oficiální stránky Emitel

Field Force AutomationGE Field Force Automation je pokročilá technologie založená na komponentně vytvořené platformě vybudované během několikaletého vývoje a konzultacemi se zákazníky. FFA je kompletní řešení, které dokáže pokrýt všechny vaše potřeby – od jednoduchých prací až po komplexní úlohy. FFA řeší skutečné výzvy v oboru související s širokou škálou procesů servisních služeb jako: vytvoření servisního požadavku, plánování a dohled terénních pracovníků, zobrazení aktuálního stavu, sledování SLA, správa náhradních dílů a nástrojů, atd. FFA také nabízí propracovanou mobilní aplikaci pro terénní pracovníky, která pracuje na zařízeních s operačním systémem iOS nebo Android.

Chcete se dozvědět více o FFA? Kontaktujte nás.

Mohlo by Vás také zajímat:

FFA VE SPOLEČNOSTI GPEC (UTILITY)