Skip to main content

Získali jsme od Googlu specializaci Location-Based Services!

By 27 ledna, 2020Google, Události
22-2020-01-21-location based serices

S potěšením Vám oznamujeme, že jsme právě od Googlu obdrželi specializaci na lokalizační služby (Location-Based Services Specialization)! Zjistěte, co specializace znamená a co musí firma udělat proto, aby ji získala.

Program Google Cloud Partner Specialization, pomáhá zákazníkům Google Cloud najít certifikované partnery s prokázanou odborností a zkušenostmi v dané oblasti. Globema se roky specializuje na lokalizační služby a řešení založená na technologii Google Cloud Platform.

Kdo může specializaci získat?

Specializace je poskytována partnerům Google Cloud, kteří vytvářejí a spravují aplikace založené na platformách Google Maps a Google Cloud ve webovém i mobilním prostředí. Aby společnost specializaci získala, musí mít alespoň dva certifikáty Professional Cloud Architect a nejméně čtyři certifikáty Google Maps Platform Developer. Globema splňuje všechny tyto požadavky!

Podívejte se na příběhy našich úspěšných zákazníků:

Podívejte se také na námi vyvinutá řešení založená na poloze:

  • Geotraxx – inovativní řešení pro optimalizaci tras
  • Geotask – nástroj pro efektivní řízení práce v terénu (Taks management)

Se společností Google spolupracujeme od roku 2012 a od roku 2015 máme status prémiového partnera – Google Cloud Premier Partner. Abychom Vám pomohli při rozvoji Vašeho podnikání, poskytujeme produkty Google Maps Platform a mapová řešení nejen v Česku, ale i celé střední a východní Evropě.