Skip to main content

Low-voltage Topology – další nový produkt našeho portfolia

By 13 srpna, 202011 září, 2020Energetika, Mobilní, Smart Grid, Umělá inteligence
low-voltage topology

Spravujete síťová aktiva pro společnost v energetickém průmyslu? Hledáte spolehlivé a intuitivní nástroje pro správu inventáře a ověřování dat v terénu? Už nemusíte spoléhat na komplikovaná tradiční řešení formulářů. Představte si výhodu mobilní aplikace ovládané hlasem a gesty, která vám umožní efektivně shromažďovat data o terénní infrastruktuře a hlásit její aktualizace. Seznamte se s aplikací LV Topology.

Sběr dat v terénu pomocí umělé inteligence

LV Topology používá umělou inteligenci k rozpoznávání řeči, gest a obrázků a automaticky vše klasifikuje. Tímto způsobem shromažďuje data z mnoha energetických struktur. Práce s aplikací je navíc jednodušší díky vestavěnému průmyslovému slovníku s běžnými energetickými pojmy. Pokud aplikace potřebuje, aby uživatel objasnil slovo, lze to snadno provést pomocí dotykové obrazovky.

A co vaše shromážděná data?

Připravený síťový model s daty a fotografiemi shromážděnými v terénu lze pohodlně prohlížet pomocí webové aplikace, která je nedílnou součástí nástroje LV Topology. Lze jej také načíst do systému podle vašeho výběru, protože aplikace LV Topology exportuje data ve všech standardních formátech.

Zjistěte, jak může vaše společnost zefektivnit svoji práci díky aplikaci LV Topology.