Skip to main content

Naplánujte denní rozvoz během několika minut – nová implementace GeoTraxx

By 27 listopadu, 201712 ledna, 2021Google, Mobilní, Řízení lidských zdrojů

Další společnost (F4F Poland) se rozhodla používat naši aplikaci založenou na Google Mapách – GeoTraxx. Společnost F4F Poland distribuuje a instaluje profesionální ledničky v celém Polsku. Momentálně plánování a optimalizace rozvozů a instalací díky aplikaci GeoTraxx zabere pouze několik minut. Před nasazením aplikace GeoTraxx tvorba plánu zabrala několik dní. 

Optymalizacja tras i planowanie transportu

Každý rok společnost F4F doručí a nainstaluje tisíce profesionálních chladniček napříč celým Polskem. V takovém rozsahu je plánování práce pro F4F velmi důležité. Během plánování je třeba zohlednit spoustu faktorů (na příklad kapacita vozidla nebo čas potřebný k instalaci chladničky).

Před nasazením aplikace GeoTraxx bylo plánování komplikované a časové náročné. Největším problémem bylo přidání nové zastávky do již vytvořeného plánu. Nakonec se společnost rozhodla zefektivnit plánování nasazením dedikovaného nástroje a volba padla na naši aplikaci GeoTraxx.

Efektivní plánování dopravy a sledování polohy vozidel

GeoTraxx nabízí rychlé a efektivní plánování dopravy a to byl hlavní důvod, proč si ho společnost F4F vybrala. Nakonec se ukázalo, že sledování polohy vozidel a tvorba detailních reportů jsou pro F4F také velmi užitečné funkce.

Optymalizacja tras i planowanie transportu

GeoTraxx – dispečerská aplikace

Momentálně již není třeba trávit spoustu hodin plánováním. Aplikace GeoTraxx udělá vše sama – dispečer do systému pouze zanese cílové lokace a aplikace sama vypočítá optimální trasy. Vše je nachystáno během několika minut.

Optymalizacja tras i planowanie transportuGeoTraxx – aplikace pro řidiče

 

Dozvědět se více:

OPTIMALIZACE TRAS A PLÁNOVÁNÍ DOPRAVY? GEOTRAXX! HLEDÁTE NÁSTROJ PRO ANALÝZU PROSTOROVÝCH DAT? VYZKOUŠEJTE GEOMARKETING GLOBEMA SE ZAŘADILA MEZI VYSOCE CENĚNÉ PARTNERY GOOGLU