Dálkové vytápění


Největší evropská města udržují rozsáhlé potrubní sítě, které zásobují domy, kanceláře a továrny tepelnou energií, která slouží k centrálnímu vytápění, ohřevu vody a v letních měsících i ke klimatizaci.

Globema dodává integrovaná geoprostorová řešení pro dálkové vytápění. Tato řešení umožňují efektivně spravovat síť dálkového vytápění a provádět složité hydraulické výpočty. Naše portfolio zahrnuje srozumitelný systém ke správě sítě, systém ke správě výpadků, systém na řízení pracovních sil, geomarketingové řešení a nástroje k vizualizaci dat a podpoře prodeje.

řešení pro dálkové vytápění

LocDoc

Prostorová databáze dokumentů

24-2018-10-31-24-2018-10-16-24-2018-07-19-googlemapsplatfom

Řešení Google Maps Platform

Mobilní řešení Google Maps Platform

Řízení lidských zdrojů

DH.GIS – Správa sítě dálkového vytápění

Globema – nejnovější zprávy ze světa dálkového vytápění

Vybrané reference od společností poskytujících dálkové vytápění

Proč globema?

Odborné znalosti a zkušenosti

Globema má prokazatelné odborné znalosti v odvětví dálkového vytápění. Díky zkušenostem s dlouhodobými a rozsáhlými projekty ve spolupráci s telekomunikačními operátory naši zaměstnanci znají a chápou jejich klíčové vnitropodnikové procesy a výzvy.

Ať se nacházíte kdekoliv, jsme připraveni Vám pomoct

Naše klíčové aktivity, jako je vývoj softwaru, integrace, údržba a školení nejsou limitovány místem. Globema poskytuje všechny služby globálně, a to jak na dálku tak i přímo u zákazníků.

Dospělé a inovativní technologie s vedoucím postavením na trhu

Naše geoprostorové systémy jsou vyvíjeny, vylepšovány a úspěšně používány již od roku 1998, a z toho důvodu Vám dnes můžeme nabídnout sady srozumitelných a moderních funkcí.

Věděli jste?

26

Systém Globema DH.GIS a podpůrné mobilní a webové aplikace používá ke správě, vývoji a údržbě sítě dálkového vytápění již 26 měst.

4

Přibližně 4,5 milionů koncových zákazníků je připojeno k sítím dálkového vytápění, které jsou spravovány pomocí systému Globema DH.GIS.

16

Globema má více než 16 let zkušeností ve vývoji a zavádění specializovaných řešení pro dálkové vytápění.