Energetika


Jedním z klíčových úkolů dnešního energetického odvětví je zvýšení kvality a spolehlivosti elektrické sítě při stále větším využívání obnovitelných zdrojů energie (fotovoltaické panely, vodní elektrárny a větrné turbíny).

Globema dodává integrovaná softwarová řešení pro energetiku – produkci, distribuci a přenos elektrické energie. Tato řešení umožňují využití geoprostorových dat a různých komunikačních technologií ke zefektivnění provozu, správě a údržbě elektrické sítě a provádění pokročilých výpočtů (modelování sítě).

 

Naše portfolio zahrnuje srozumitelný systém ke správě sítě, Smart Grid software, systém ke správě výpadků, systém na řízení pracovních sil, geomarketingové řešení a nástroje k vizualizaci dat a podpoře prodeje.

Inteligentní geoprostorová řešení pro energetiku

topologiann_divider

LOW-VOLTAGE TOPOLOGY

Efektivní sběr dat v terénu s využitím hlasového asistenta poháněného analýzou obrazu

LocDoc

Prostorová databáze dokumentů

Evidence fyzické sítě (PNI)

GE Smallworld PNI

Evidence logické sítě (LNI)

GE Smallworld LNI

24-2018-10-31-24-2018-10-16-24-2018-07-19-googlemapsplatfom

Řešení Google Maps Platform

Mobilní řešení Google Maps Platform

Mobile Data Collector

Řízení lidských zdrojů

Smallworld Electric Office

EL.GIS – SPRÁVA ELEKTRICKÉ SÍTĚ

ELGRID – OPTIMALIZACE ELEKTRICKÉ SÍTĚ

4RES – Plánování produkce z obnovitelných zdrojů

MGrid – Správa mikrosítí

iSKOL – Monitorování nadzemních vedení VVN

GE PowerOn Advantage

Globema – nejnovější zprávy ze světa ENERGETIKY

Vybrané reference od energetických společností

Proč globema?

Odborné znalosti a zkušenosti

Globema má prokazatelné odborné znalosti v oblasti produkce, distribuce a přenosu elektrické energie. Díky zkušenostem s dlouhodobými a rozsáhlými projekty ve spolupráci s telekomunikačními operátory naši zaměstnanci znají a chápou jejich klíčové vnitropodnikové procesy a výzvy.

Ať se nacházíte kdekoliv, jsme připraveni Vám pomoct

Naše klíčové aktivity, jako je vývoj softwaru, integrace, údržba a školení nejsou limitovány místem. Globema poskytuje všechny služby globálně, a to jak na dálku tak i přímo u zákazníků. Strategická aliance se společností GE Energy nám umožňuje účastnit se inovativních SmartGrid projektů po celém světě.

Dospělé a inovativní technologie s vedoucím postavením na trhu

Globema a její partneři vyvíjí geoprostorové řešení pro energetiku již více než 20 let a z toho důvodu Vám dnes můžeme nabídnout bezkonkurenční sady pokročilých funkcí. Systém GE Smallworld, který využívá více než 1000 energetických společností, je definován jako jednička na trhu s geoprostorovými řešeními pro utility podle Gartner, Inc.

Věděli jste?