Telekomunikace


Všichni telekomunikační operátoři a poskytovatelé služeb se denně setkávají s rostoucí konkurencí a kombinací stárnoucí infrastruktury s rychlým technologickým vývojem. Telekomunikační operátoři čelí příležitostem vyplývajícím ze sloučení a akvizic, NGN revoluce, zvyšujícím se nárokům na kapacitu sítě s rozvojem cloudových řešení a sociálních sítí.

Řešení poskytovaná a implementovaná společností Globema se starají o správu každodenních operací ve společnostech specializujících se na telekomunikace (např.: monitorování kvality služeb, rozvoj sítě, návrhy, správa údržby a poruch, evidence a plánování zdrojů pro plnění SLA, automatizace služeb v terénu, atd.). Poskytujeme také business intelligence systémy, řešení pro správu pracovních postupů, a aplikace pro geomarketing.

Specializujeme se na

Globema – nejnovější zprávy ze světa telekomunikace

Vybrané reference od telekomunikačních společností a poskytovatelů kabelové TV

Řešení a služby společnosti Globema pomáhají více než 50 telekomunikačním společnostem a poskytovatelům kabelové TV po celém světě. Mezi ně patří i velcí a zavedení národní telekomunikační operátoři, provozovatelé více služeb na jedné síti, provozovatelé páteřních sítí, mobilní operátoři a lokální poskytovatelé internetu a kabelové TV.

Proč globema?

Odborné znalosti a zkušenosti

Globema má prokazatelné odborné znalosti v oblasti telekomunikace a kabelové TV. Díky zkušenostem s dlouhodobými a rozsáhlými projekty ve spolupráci s telekomunikačními operátory naši zaměstnanci znají a chápou jejich klíčové vnitropodnikové procesy a výzvy.

Ať se nacházíte kdekoliv, jsme připraveni Vám pomoct

Naše klíčové aktivity, jako je vývoj softwaru, integrace, údržba a školení nejsou limitovány místem. Globema poskytuje všechny služby globálně, a to jak na dálku tak i přímo u zákazníků.

Dospělé a inovativní technologie s vedoucím postavením na trhu

Globema a její partneři vyvíjí geoprostorové systémy, které jsou specifické pro telekomunikační odvětví, již více než 20 let a z toho důvodu Vám dnes můžeme nabídnout bezkonkurenční sady pokročilých funkcí.

Přečtěte si, jak naši zákazníci z odvětví telekomunikace profitují z inovativních geoprostorových řešení:

TELEKOMUNIKACE – PŘÍPADOVÁ STUDIE EXATEL (V ANGLIČTINĚ) 
Telekomunikace - Exatel

Jak dostat maximum ze Smallworld™ Network Inventory: Jak Exatel spravuje síť a poskytuje pokročilé služby více než 1500 zákazníkům pomocí před integrovaného end-to-end OSS řešení?

Dozvědět se více
TELEKOMUNIKACE – PŘÍPADOVÁ STUDIE EMITEL (V ANGLIČTINĚ) 
Emitel_logo

Výhody implementace systému pro řízení pracovních sil v terénu: Jak EmiTel snížil počet terénních pracovníků o více než 40% a zároveň zvýšil kvalitu poskytovaných služeb?

Dozvědět se více

prohlédněte si portoflio našich produktů pro telekomunikace

LocDoc

Prostorová databáze dokumentů

Evidence fyzické sítě (PNI)

GE Smallworld PNI

Evidence logické sítě (LNI)

GE Smallworld LNI

Optical Network Atlas pro PNI

Physical Route Manager pro PNI

Optical Path Scheme pro PNI

Radio Network Inventory pro PNI

Cable TV Design pro PNI

Service Inventory pro PNI a LNI

Data Quality Tool pro Smallworld

Network Inventory Maintenance Support

Logical Browser pro LNI

LNI-Konektor

24-2018-10-31-24-2018-10-16-24-2018-07-19-googlemapsplatfom

Řešení Google Maps Platform

Mobilní řešení Google Maps Platform

Mobile Data Collector

Řízení lidských zdrojů

NetStork

Věděli jste?