Vodovody & Kanalizace


Úspěšná údržba vodovodních a kanalizačních potrubí vyžaduje velkou řadu každodenních úkonů: od aktivního plánování modernizace a oprav sítě, přes kontrolu distribuce a odběru po zajištění optimálního využití vodních zdrojů.

Globema poskytuje integrovaná geoprostorová řešení pro distribuci a přenos vody, která umožňují efektivně spravovat potrubní sítě a provádět hydraulické výpočty. Naše portfolio zahrnuje srozumitelný systém ke správě sítě, systém ke správě výpadků, systém na řízení pracovních sil, geomarketingové řešení, business intelligence, Mapy jako službu, nástroje k vizualizaci Big Data a další nástroje sloužící k podpoře Vašeho podniku.

řešení pro Vodovody a Kanalizace

24-2018-10-31-24-2018-10-16-24-2018-07-19-googlemapsplatfom

Řešení Google Maps Platform

Mobilní řešení Google Maps Platform

Smallworld Water Office

Jak může globema pomoct vaší organizaci?

Globema nabízí kompletní rozsah služeb souvisejících s implementací a podporou řešení pro společnosti specializující se na vodovody a kanalizace. Naši konzultanti nejprve analyzují Vaše podnikové procesy, aby poté mohli doporučit nejlepší řešení, které bude přesně odpovídat požadavkům Vaší společnosti. Dodání řešení, integraci a migraci dat může provést Globema sama nebo ve spolupráci s některým z lokálních partnerů. Po školení uživatelů a administrátorů a startu systému, Globema začne okamžitě poskytovat podporu a údržbu pro celé řešení (včetně integrací na další vnitropodnikové systémy) na dálku i přímo u Vás (pokud je to potřeba).

Dozvědět SE VÍCE O NAŠICH SLUŽBÁCH