Vodovody & Kanalizace


Úspěšná údržba vodovodních a kanalizačních potrubí vyžaduje velkou řadu každodenních úkonů: od aktivního plánování modernizace a oprav sítě, přes kontrolu distribuce a odběru po zajištění optimálního využití vodních zdrojů.

Globema poskytuje integrovaná geoprostorová řešení pro distribuci a přenos vody, která umožňují efektivně spravovat potrubní sítě a provádět hydraulické výpočty. Naše portfolio zahrnuje srozumitelný systém ke správě sítě, systém ke správě výpadků, systém na řízení pracovních sil, geomarketingové řešení, business intelligence, Mapy jako službu, nástroje k vizualizaci Big Data a další nástroje sloužící k podpoře Vašeho podniku.

řešení pro Vodovody a Kanalizace

no image added yet.

Řešení Google Geo

Mobilní řešení Google GEO

no image added yet.

Řízení lidských zdrojů

Smallworld Water Office

Jak může globema pomoct vaší organizaci?

Globema nabízí kompletní rozsah služeb souvisejících s implementací a podporou řešení pro společnosti specializující se na vodovody a kanalizace. Naši konzultanti nejprve analyzují Vaše podnikové procesy, aby poté mohli doporučit nejlepší řešení, které bude přesně odpovídat požadavkům Vaší společnosti. Dodání řešení, integraci a migraci dat může provést Globema sama nebo ve spolupráci s některým z lokálních partnerů. Po školení uživatelů a administrátorů a startu systému, Globema začne okamžitě poskytovat podporu a údržbu pro celé řešení (včetně integrací na další vnitropodnikové systémy) na dálku i přímo u Vás (pokud je to potřeba).

Dozvědět SE VÍCE O NAŠICH SLUŽBÁCH