Skip to main content

PARTNER EXPERTISE PROGRAM – Globema jako FME EXPERT

By 17 března, 202115 dubna, 2021FME

S potěšením oznamujeme, že společnost Globema byla přijata do Safe Software Partner Expertise Program! Co bylo zapotřebí k tomu, abychom se stali partnerem, o kterých odvětvích víme nejvíce a co to znamená pro naše klienty?

Jsme uznávanými odborníky pro následující průmyslová odvětví:

energetika

telekomunikace

strojírenství, stavebnictví, architektura

technická infrastruktura

maloobchod

veřejný sektor

 

Jak se stát FME odborníkem?

Potřebovali jsme splnit několik požadavků, abychom prokázali své zkušenosti a znalosti v oboru, jako jsou projekty zahrnující FME, případové studie a školení FME. Kromě toho byly požadovány také reference od našich zákazníků.

Naše certifikáty:

Co je Partner Expertise Program?

Partner Expertise Program usnadňuje zákazníkům hledání partnerů v jejich regionu na základě jejich odborných znalostí. To také umožňuje společnostem objevit týmové příležitosti s dalšími partnery Safe Software, aby posílily a vyplnily mezery v nabídce služeb.

Účast v programu Partner Expertise zvyšuje viditelnost na trhu a certifikát FME Industry Expert dokazuje naše schopnosti v jednotlivých průmyslových odvětvích.

Začněme spolupracovat!

Globema je oficiální Safe Software Silver Partner. Máme certifikáty FME Certified Professional, FME Certified Trainer a FME Server Certified Professional, které potvrzují vysokou úroveň FME dovedností.

Pokud plánujete rozjet projekt pomocí FME a chcete prodiskutovat své potřeby, obraťte se na nás! Rádi vám poradíme.