Skip to main content

Bezkonkurenční produktivita urychluje realizaci projektů a rozšiřuje datovou konektivitu. Podívejte se, co je nového v FME 2023.1

By 21 září, 20231 listopadu, 2023FME
fme-nova-verze

Nejnovější verze FME od Safe Software rozvíjí myšlenku zjednodušení složitých úloh a zvýšení produktivity napříč odvětvími. FME 2023.1 přináší zajímavé aktualizace, které urychlují pracovní postupy integrace dat a zefektivňují realizaci projektů a zároveň zajišťují bezpečnost dat.

Přečtěte si, jak tyto změny mohou prospět vaší práci.

Získejte bezkonkurenční produktivitu

AI Assist pro autorizaci pracovního prostoru

Výhody: Zrychlení tvorby workspaců a zpřístupnění poznatků.

FME 2023.1 představuje výkonný nástroj AI Assist, který urychluje generování regexů, SQL a Python. To vám umožní lépe porozumět výsledkům s popisnými vysvětlivkami a také snadno generovat regex, SQL dotazy a vylepšovat Python skripty.

Získejte přehled o svém Python kódu začleněním komentářů do skriptu.

Vizuální vylepšení porovnávání workspaců

Výhody: Zvýšení týmové produktivity a spolupráce.

V návaznosti na funkce představené v FME 2023.0 vylepšuje FME 2023.1 spolupráci ve workspacu. Nyní můžete zvýrazňovat změny v Navigátoru, synchronizovat posuvníky, porovnávat pořadí běhu a zobrazovat dialogová okna vedle sebe.

Vizuální porovnání workspaců

Urychlení realizace projektu

Pro podnikové týmy IT a datové týmy je klíčová doba dosažení hodnoty. Díky nejnovějším vylepšením FME můžete snadno migrovat mezi vývojovými pipeliny, což vašemu týmu umožní urychlit realizaci projektu, aniž by ztrácel na kvalitě.

Jistější migrace pracovních postupů

Výhody: Zefektivnění řízení projektů díky většímu přehledu.

Nejnovější vydání FME zajišťuje hladší import a export projektů. Umožňuje uživatelům zobrazit náhled projektů před jejich importem, vybrat konkrétní připojení a parametry a zahrnout všechny závislosti.

Vylepšené nasazení pracovních postupů

Výhody: Eliminace chyb a zvýšení efektivity.

V nejnovější verzi platformy můžete v nástroji Workbench vytvářet a přepisovat parametry nasazení pro efektivní přenosy řešení FME. Snadno přenesete parametry do služby FME Flow, vytvoříte místní přepsání a okamžitě synchronizujete změny. To vše vám umožní snížit počet chyb souvisejících s nasazením a zkrátit dobu testování.

Snadnější implementace distribuovaného zpracování

Výhody: Úspora času a peněz při integraci dat.

FME 2023.1 staví na Remote Engine Services představených v FME 2023.0, které umožnily správcům nasadit bezpečné, distribuované, hybridní a multicloudové pracovní postupy integrace dat (více o Remote Engine Services v článku: Safe Software představuje platformu FME 2023.0). Díky této verzi již administrátoři nemusí spravovat více licencí pro jedno nasazení FME Flow. Mohou jednou licencovat primární engine a nasadit jej kdekoli, což zjednodušuje správu a snižuje složitost licencování.

Rozšíření datového připojení

Výhody: Využijte sílu svých dat s více než 1000 datovými připojeními.

Ve verzi FME 2023.1 přidal Safe Software nové datové typy a balíčky pro efektivní práci s daty v cloudu. Nyní můžete efektivně spravovat, optimalizovat a škálovat s:

  • GeoParquet Reader/Writer
  • Cloud Optimized Point Cloud (COPC) Reader
  • Zarr Reader/Writer
  • STAC (SpatioTemporal Asset Catalog) Metadata Reader (FME Hub)

Větší kompatibilita se projeví také díky vylepšením:

  • Esri Geodatabase Reader/Writer:
  • Bentley MicroStation Design Reader/Writer
  • EsriReprojector Transformer
  • HTTPCaller Transformer

Import a automatické vyplňování parametrů ze specifikací Open AI

Již brzy – „Verified“ publikační úroveň na FME Hubu

Výhody: Důvěra v obsah FME.

Safe Software zavádí na platformě FME Hub publikační úroveň „Verified“, která zajišťuje bezpečná řešení v produkční kvalitě z důvěryhodných zdrojů.

Kontaktujte nás a zjistěte víc

Úplný seznam aktualizací naleznete v obsahu verze FME 2023.x. Kontaktujte nás a zjistěte, jak může FME změnit vaše procesy integrace dat.