efektivní konverze dat

FME Desktop je komplexní sada nástrojů typu Prostorové ETL (Extract, Transform and Load), kterou používají tisíce profesionálů GIS po celém světě pro rychlý převod, transformaci a integraci dat. Tato sada nástrojů umožňuje transformaci prostorových dat do přesně definovaného formátu a struktury – proces transformace je velmi jednoduchý a rychlý. FME Desktop nabízí sadu nástrojů Spatial ETL pro:

Rychlý PŘEVOD stovek datových formátů

FME Desktop nemá na trhu konkurenci v oblasti převodu datových formátů. S možností zápisu a čtení stovek formátů a datových typů, je FME jedinou sadou nástrojů Spatial ETL, která může naplnit očekávání spjatá s požadavky na převod dat – jak dnešních tak zítřejších.

Flexibilní TRANSFORMACE datového modelu

FME Desktop vám poskytne úplnou flexibilitu při konverzi dat do požadovaného datového modelu. Pomocí bohaté sady nástrojů pro modelování dat, lze přesně nakonfigurovat transformaci mezi zdrojovými a cílovými daty – bez ztráty sémantické informace.

FME Desktop obsahuje galerii více než 400 účinných transformátorů, které nabízí neomezené možnosti pro manipulaci s prostorovými daty.

Pokročilá INTEGRACE mezi různými typy dat

FME Desktop vám dává možnost využít různé druhy dat v průběhu jedné transformace. Díky nástroji FME Workbench můžete snadným kliknutím a výběrem patřičných elementů, integrovat různé typy dat z různých zdrojů, čímž vytvoříte odpovídající datový model pro váš projekt. Příkladem využití FME Desktop je zkombinování vektorových a rastrových dat v jedné relaci transformace dat, nebo propojení souborů CAD s atributy v databázi.

Efektivní distribuce prostorových dat prostřednictvím FME Server

Sada nástrojů FME Desktop se používá v aplikaci FME Server – škálovatelné platformě Spatial ETL vyvinuté k efektivní distribuci prostorových dat pro široké spektrum uživatelů prostřednictvím Internetu. Každý model (workflow) toku prostorových dat vytvořený uživatelem v prostředí FME Desktop lze publikovat pomocí FME Server. Díky tomu mohou uživatelé uvnitř i vně firmy využívat výhody transformace dat tzv. „za letu”. FME Desktop a FME Server společně poskytují komplexní řešení pro výkonné a efektivní procesy převodu, transformace, integrace a distribuce prostorových dat.

MÁTE PROBLÉM S PROSTOROVÝMI DATY? MŮŽEME POMOCT!

Globema nabízí kompletní škálu služeb související s implementací a užíváním FME. Zajišťujeme technickou podporu, předávání znalostí a školení, vývoj software a konzultace při implementaci. V naší společnosti fungují a poskytují své služby školitelé a profesionálové certifikovaní v FME, což zaručuje nejvyšší dovednosti v používání FME. Tým odborníků – praktických uživatelů FME – mají jak hluboké znalosti, tak i rozsáhlé zkušenosti v oblasti informačních technologií a správě prostorových dat.

Úvod do FME

SADA PRODUKTŮ FME

FME Server

Flexibilní distribuce prostorových dat

FME Desktop

Efektivní konverze dat