Snadný přístup ke geografickým informacím, možnosti stylizace a jednoduché prezentace prostorových dat může značně vylepšit obchodní proces a přinést signifikantní benefity. Specializovaná řešení postavená na Google Maps Platform mohou být využity při každodenním interním provozu stejně jako pro marketingové a prodejní aktivity. Klíčové pro úspěch je efektivní implementace podporovaná znalostí, zkušenostmi a expertízou v poli geoprostorových řešení.

24-2018-10-26-rsz_google_maps_platform_lockup_horiz_1 (1)

Produkty Google Maps Platform

Google Maps Platform

Rozhraní Google Maps Platform umožňuje přidávat vlastní data nad Google Mapy a stylizovat si mapy podle vlastních představ. GMP nabízí vyšší limity pro Webové služby a přístup ke všem vrstvám Google Map (satelitní vrstvy, Street View, aktuální dopravní situace, atd.). Díky nejinovativnější mapové technologii na světě můžete sbírat, zpracovávat, analyzovat a vizualizovat Vaše vlastní data a vytvářet zajímavé aplikace. Globema, jako Google Premier Partner, poskytuje všechny informace o licenčním modelu, cenách a způsobech použití Google Maps Platform.

Google Maps Platform podporuje Vaše mapové aplikace – ozvěte se nám a získejte více informací o výhodách, licenčním modelu, cenách a registraci pod partnerský účet.

GeoEstate – inovativní aplikace pro vizualizaci nemovitostí

GeoEstate je webová aplikace pro realitní odvětví, která umožňuje vizualizovat realizované i plánované investice. Poloha a okolí nemovitosti jsou hlavními faktory při výběru vhodné nemovitosti. GeoEstate zákazníkovi umožňuje vybrat a analyzovat nemovitosti přímo na Google Mapě. Díky této aplikaci si zákazníci mohou prohlédnout nejbližší okolí nemovitostí – bankomaty, potraviny, nemocnice, atd. Dále aplikace umožňuje prohlížet trasy k nemovitosti, k nejbližší škole nebo na příklad do zaměstnání.

GeoMarketing – data o prodeji a marketingu na Google Mapách

GeoMarketing Vám umožňuje optimalizovat business a rychle využívat plný potenciál změn na trhu dříve než Vaše konkurence. Výhoda před konkurencí Vám umožňuje vybudovat si lepší pozici na trhu. Na základě geomarketingových analýz můžete pochopit chování zákazníků, vybírat nová místa pro Vaše pobočky nebo identifikovat tržní segmenty. GeoMarketing mohou využít společnosti zabývající se financemi, pojišťováním, telekomunikacemi nebo maloobchodem.

GeoLocator – zákazníci mohou snadno najít Vaši firmu

GeoLocator je aplikace sloužící k vizualizaci obchodů, míst zákaznické podpory nebo lokálních entit. Hlavním smyslem této aplikace je prezentovat Vaše pobočky na Google Mapě, spolu se všemi relevantními informacemi: otevírací doba, kontakt, adresa, webová adresa, logo, atd.

GeoGrid – přístup ke geoprostorovým datům v terénu

GeoGrid činí Vaše geoprostorová data přístupnější pro vaše pracovníky v terénu nebo v kanceláři. Díky GeoGridu získají terénní pracovníci přístup k datům z GIS prostřednictvím jakéhokoliv mobilního zařízení. Kromě toho aplikace umožňuje seskupovat data z různých systémů: CRM, ERP, WFM, Fleet Management. Webová a mobilní aplikace je navržena pro utilitní společnosti (dálkové vytápění, energetika, ropa a plyn, telekomunikace) s vlastní technickou infrastrukturou.

GeoTransporter – Google Mapy ve Vaší aplikaci pro přepravu

GeoTransporter pomáhá plánovat a optimalizovat trasy včetně aktuálních informací o dopravě. Pomocí této aplikace můžete určit optimální trasu až s 23 průjezdnými body. Vrácené informace jsou založené na doporučené trase mezi počátečním a koncovým bodem, kterou vypočítá Google Maps API.

Zaregistrujte se pro živou ukázku!

Máte-li zájem o živou ukázku některého z našich řešení Google Maps Platform, kontaktujte nás.

Kontaktujte nás

Tým Globemy DevGeo se stará o profesionální vývoj GMP aplikací, školení, konzultace a podporu. Naši konzultanti disponují oficiálními certifikáty od společnosti Google, stejně jako prokazatelnými zkušenostmi s implementacemi GMP řešení pro různé zákazníky po celém světě.

naše partnerství s googlem

Globema využívá technologii Google Maps pro prezentaci dat o sítích společností z teplárenského, telekomunikačního nebo energetického sektoru již od roku 2009. V současné době Globema vyvíjí aplikace na bázi GMP pro širokou škálu odvětví: maloobchod, logistika, cestovní ruch, bankovnictví, reality, atd. Globema je autorizovaným prodejcem produktů GMP v Evropě, Africe a na Blízkém východě.

Chcete se dozvědět více o našich partnerech?

Naši partneři