Skip to main content

Přihlaste se na FME World Tour 2022 již nyní a připojte se k nám v květnu!

By 15 března, 2022FME

Registrace na FME World Tour 2022 je teď otevřená! S radostí zveme všechny FME experty a uživatele. World Tour 2022 se bude konat 18. května ve Varšavě a 25. května v Bukurešti. Pořádáme tento event ve spolupráci s tvůrci a vývojáři FME, společností Safe Software.

FME World Tour je konference určená pro uživatelé, experty a nadšence integrační platformy FME. Během konference sdílíme naše zkušenosti a vědomosti a prezentujeme praktické případové studie. Kromě prezentací expertů, diskusí uživatelů a příležitosti promluvit si přímo s tvůrci FME, se můžete těšit i na workshopy. Budou se konat jeden den před hlavním dnem konference a budeme se v nich věnovat platformám FME Desktop a také FME Server.

Proč byste se měli zúčastnit

  • Seznámíte se se zkušenostmi ostatních FME uživatelů a expertů
  • Zúčastníte se zajímavých prezentací a zjistíte jak FME řeší běžné problémy
  • Poznáte nové metody a triky nakládání s daty, což Vám pomůže s každodenní prací
  • Během eventu ve Varšavě se můžete zúčastnit workshopů, které Vás naučí používat FME od nuly. Dle svých zkušeností se můžete buď naučit základy nebo zdokonalit využívání FME s pokročilými funkcemi, což Vám ulehčí každodenní práci s daty. Na workshopech probereme FME Desktop Basic, FME Desktop Advanced a FME Server.

Registrujte se ještě dnes!

Připojte se k nám a ostatním FME expertům z různých odvětví! Každý rok se k nám připojuje více a více nadšenců FME a World Tour tak získává na popularitě ?. Uvidíme se 18. května ve Varšavě nebo 25. května v Bukurešti – rezervujte si místo ještě dnes!