Prvotřídní dodávka potravin do 24 hodin s řešením pro Řízení lidských zdrojů

Zjistěte, jak GeoTraxx podporuje online prodejnu lahůdek Deli2

O projektu

Potraviny nejvyšší kvality se k vám dostanou efektivně a rychle díky GeoTraxx – aplikaci pro správu úkolů v terénu. Deli2.pl je prémiové lahůdkářství s 24hodinovou dodávkou, nabízející služby nejvyšší kvality s využitím moderních obchodních řešení. Zjistěte, co spojuje Globemu, online nakupování potravin a nejnáročnější gurmány.

Obsah

Odvětví: Maloobchod, e-commerce
Země: Polsko
Služba: GeoTraxxGoogle Maps
Kategorie: Řízení lidských zdrojů

Deli2 je internetový obchod nabízející exkluzivní potravinářské produkty od lahůdek od řemeslných výrobců z celého Polska po speciality z celého světa. Web shromažďuje 40 vybraných dodavatelů a má ve své nabídce téměř 12 000 výrobků. Zákazníci zde najdou takové lahůdky, jako jsou čerstvé lanýže, kaviár nebo originální francouzské šampaňské.

Výzvy

Deli2 je společnost, která si dala za cíl stát se lídrem v sektoru prémiového online nakupování. Jejich cílem do roku 2024 je oslovit 10 milionů zákazníků.

Od samého začátku se Deli2 rozhodlo pro nejmodernější nástroje, které podpoří jejich růst a poskytnou jim konkurenční výhodu. To vše s cílem poskytnout náročným zákazníkům nebývalou kvalitu služeb.

Společnost hledala řešení, které by jim pomohlo:

Minimalizovat provozní
náklady

Zajistit vysokou kvalitu
dodávek

Sledovat celý proces dodávky
krok za krokem

Řešení

GeoTraxx, řešení navržené společností Globema, je nástroj pro řízení terénních prací, který využívá zdroje Google Maps pro podporu plánování tras a přidělování úkolů kurýrům. Dokonale zapadá do procesu plánování a manipulace s dodávkami Deli2.

GeoTraxx byl integrován se systémem SAP Business One Deli2, ze kterého získává nákupní seznam pro zákazníky. V GeoTraxxu probíhá celý proces řízení dodávky.

GeoTraxx poskytuje:

  • automatické plánování dodávek
  • evidenci realizovaných dodávky
  • registraci změn ve specifikaci objednávky

Podporuje také plánování a vyřizování vyzvednutí zboží od dodavatelů kurýry a proces sestavování objednávek a jejich doručení koncovým zákazníkům. Navíc podporuje plánování tras a přidělování úkolů a zefektivňuje tak práci logistiků.

Po dokončení dodávky se informace o skutečné době dodání a aktualizovaný seznam nákupů obdržených zákazníkem vrátí z GeoTraxx do systému SAP Business One společnosti Deli2.

Výhody

GeoTraxx poskytuje pokročilou automatizaci procesu doručování nákupů, ale především plnou kontrolu nad každou fází objednávky – něco, co bylo pro Deli2 obzvláště důležité.

Zákazník dostává přesné informace o tom, zda:

Dodavatel dodal produkty v souladu s objednávkou svých zákazníků

Dodávka zákazníkovi byla dokončena a v jakém čase

Zákazník přijal celou dodávku nebo měl nějaké připomínky

Díky možnostem, které GeoTraxx nabízí, poskytuje internetový obchod zákazníkům špičkové služby a umožňuje efektivní realizaci obchodních cílů.

Zefektivnění procesů v rámci organizace je důležitým krokem k tomu, abychom zaujali přední místo na trhu prémiových nákupů s doručováním přímo domů.

Zjistěte více o úspěšných příbězích našich zákazníků

Livre

Jak zlepšila společnost Livre proces doručení pomocí GeoTraxxu?

Zjistěte, jak GeoTraxx, systém pro optimalizaci tras, pomohl Livre zefektivnit každodenní organizaci úkolů a výrazně zlepšit služby zákazníků.

GeoTraxx | Řízení lidských zdrojů v terénu | Doprava

Skupina MTP

Úspora času a snížení nákladů díky integraci systémů a zdrojů dat

Zjistěte, jak Skupina MTP dosáhla efektivního toku informací mezi různými odděleními a zákazníky pomocí datové informační platformy.

FME | Datová Integrace | Event Management

Moderní řešení od Globemy umožňují průkopnickým společnostem, jako je Deli2.pl, rychle růst. Zjistěte, jak může nástroj GeoTraxx pomoci i vaší značce vyrůst.