Skip to main content

Připojte se k nám na konferenci Fiber Connect v Orlandu – promluvme si o řešeních pro optické sítě

By 1 srpna, 202321 srpna, 2023Telekomunikace, Události
fiber-connect-2023-pozvanka

Přední světová událost v oblasti optických vláknových technologií je již za rohem! Konference Fiber Connect pořádaná asociací Fiber Broadband Association se bude konat 20. až 23. srpna v Orlandu na Floridě.

Tato prestižní akce je vrcholným setkáním vedoucích představitelů podniků, technologických odborníků, politiků a investorů z celého telekomunikačního ekosystému.

Jako IT společnost s 25 lety zkušeností s podporou telco společností jsme si nemohli nechat ujít tuto příležitost, aniž bychom se stali hrdým partnerem konference!

Naším hlavním cílem je zapojit se do zasvěcených diskusí o nejpalčivějších problémech telekomunikačního odvětví a poskytnout účinná řešení pro řešení těchto zásadních otázek, zejména se zaměřením na získávání dat ze sítě, údržbu a efektivní poskytování telekomunikačních služeb.

Přidejte se k nám v Orlandu! Těšíme se na vás 21.-22. srpna u stánku 1237!

Rádi si s vámi popovídáme osobně! Pojďme si promluvit o tom, jak můžeme podpořit vaše podnikání. Neváhejte nám napsat a domluvit si schůzku:

Přečtěte si více o tom, jak můžeme podpořit vaše podnikání!

Podívejte se, jak mohou specializovaná řešení zlepšit kvalitu vašich telekomunikačních služeb:

Řešení pro evidenci sítě

Získejte spolehlivé a aktuální informace o svých síťových prostředcích. Efektivně spravujte a rozvíjejte svou telekomunikační síť pomocí našich řešení pro evidenci sítě.

network-ilustrace

Platforma GlobIQ

Zjednodušte sběr dat a údržbu svých síťových prostředků a vytvořte digitální dvojče své sítě s podporou platformy GlobIQ.

globiq-ilustrace

GeoTask

Zlepšete práci v terénu: optimalizujte přidělování úkolů a monitorujte pracovní sílu v reálném čase.

geotask-ilustrace

Smart Forms

Snadný sběr kvalitních dat z terénu pomocí přizpůsobených aplikací.

ilustrace-aplikace

Zaujalo vás některé z témat? Konference Fiber Connect bude ideálním místem pro osobní diskusi o vašich problémech a potřebách. Radek, Joel a Sofiya budou na místě, aby zodpověděli všechny vaše otázky. Napište nám a sejdeme se na stánku 1237!