Skip to main content

Připojte se ke Globemě na Fiber Connect v Nashvillu v Tennessee – promluvme si o budoucnosti optických sítí

By 27 června, 20248 července, 2024Telekomunikace, Události

Přední světová událost v oblasti optických vláken – konference Fiber Connect – se rychle blíží! Konference pořádaná asociací Fiber Broadband Association se bude konat od 28. do 31. července v Gaylord Opryland Resort and Convention Center v Nashvillu, Tennessee.

Na této uznávané akci se každoročně scházejí vedoucí představitelé podniků, technologičtí odborníci, tvůrci politik a investoři z celého telekomunikačního ekosystému. Jako IT společnost s více než 25 lety zkušeností s podporou telekomunikačních společností jsme nadšeni, že můžeme být hrdým partnerem této konference.

Naším hlavním cílem je vést smysluplné diskuse o nejpalčivějších problémech v telekomunikačním průmyslu a nabízet účinná řešení.

Rádi bychom se zaměřili zejména na získávání síťových dat, údržbu a efektivní poskytování telekomunikačních služeb. Pokud tato témata zajímají i vás, připojte se k nám v Nashvillu! Těšíme se na vás 28.-31. července u stánku 972!

Potkejme se na konferenci

Radek Borecki (CTO), Joel Swanson (Business Development Leader, Americas), Sofiya Lutsiv (Key Account Manager), Ian Oliver (Technology & Project Consultant) a Bill Scheffler (Technology & Project Consultant) s vámi rádi osobně pohovoří a proberou, jak může Globema podpořit vaše podnikání. Neváhejte nám napsat a domluvit si schůzku:

Zjistěte více o tom, jak můžeme podpořit vaše podnikání!

Podívejte se, jak mohou naše specializovaná řešení zlepšit kvalitu vašich telco služeb:

Řešení pro evidenci sítě

Komplexní podpora správy síťových prostředků po celou dobu životnosti vaší sítě

Získejte spolehlivé a aktuální informace o svých síťových prostředcích a efektivně spravujte svou telekomunikační síť pomocí našich řešení pro inventarizaci sítě.

GlobIQ Platform

Nástroje a služby pro vytváření a údržbu digitálního modelu síťových aktiv

Zjednodušte sběr a údržbu dat o síťových prostředcích a vytvořte digitální dvojče své sítě s podporou platformy GlobIQ.

GeoTask

Automatizované plánování a efektivní řízení úkolů pracovní síly v terénu

Zlepšete své operace v terénu optimalizací přidělování úkolů a sledováním pracovní síly v reálném čase pomocí našeho systému pro správu služeb v terénu.

iMDC

Specializované aplikace pro sběr dat v terénu

Sbírejte bez námahy vysoce kvalitní data v terénu pomocí aplikací na míru.

NetVersant

Řešení pro automatizovaný návrh sítě

Využijte náš návrhový a optimalizační software k zefektivnění scénářů návrhu sítě a zajištění nákladové efektivity a technické shody investic do infrastruktury.

Zaujalo vás některé z témat?

Konference Fiber Connect bude ideálním místem pro osobní diskusi o vašich problémech a potřebách. Radek Borecki, Joel Swanson, Sofiya Lutsiv, Ian Oliver a Bill Scheffler budou na místě, aby zodpověděli všechny vaše otázky. Kontaktujte nás a sejděme se u stánku 972!