Konverze dat GIS/CAD

Prostorová data jsou kritická pro každou organizaci kvůli přesnějšímu řízení, rozhodování a plánování. Avšak z neustálého zvětšování objemu prostorových dat, vyvíjejících standardů a růstu škály formátů se stala velká výzva. Díky zkušenostem Globema v produktech FME od společnosti Safe Software není konverze dat žádným problémem.

Konverze dat GIS/CAD – rychlý převod dat mezi 325+ podporovanými formáty systému FME

Nekompatibilní datové formáty jsou největším kamenem úrazu přenosu dat mezi aplikacemi. Tyto problémy je možné snadno odstranit pomocí nástroje FME. FME nabízí transformaci obrovského množství datových formátů a umožňuje jejich následné použití v téměř každém softwarovém řešení. Konverze dat nemusí být složitý proces.

FME podporuje více než 325 prostorových a jiných datových formátů (včetně DXF/DWG, Smallworld, Bentley Microstation Design, ESRI Shape, GeoTIFF, MapInfo TAB a Oracle Spatial). FME poskytuje možnost transformace mezi více než 5 300 souřadnicovými systémy a umožňuje Vám manipulovat s geometrií i atributy všech prostorových dat. Data nejsou dostupná pouze k editaci, ale je možné je i sdílet. Nástroj FME také podporuje proces kontroly kvality dat.

Balík aplikací FME je jedničkou na trhu ETL (Extract, Transform, Load) software

Díky neustálému vývoji je FME dominantní technologií pro transformaci prostorových dat. FME Desktop a FME Server tvoří nejvyužívanější sadu nástrojů pro převod a transformaci dat u předních dodavatelů geoprostorových dat. FME využívá celosvětově desítky tisíc zákazníků v celé řadě průmyslových odvětví.

Požádejte o nabídku produktu FME!         Kontaktujte nás

Máte problém s prostorovými daty? Můžeme pomoct!

Globema nabízí kompletní škálu služeb související s implementací a užíváním FME. Zajišťujeme technickou podporu, předávání znalostí a školení, vývoj software a konzultace při implementaci. V naší společnosti fungují a poskytují své služby školitelé a profesionálové certifikovaní v FME, což zaručuje nejvyšší dovednosti v používání FME. Tým odborníků – praktických uživatelů FME – mají jak hluboké znalosti, tak i rozsáhlé zkušenosti v oblasti informačních technologií a správě prostorových dat.

Sada produktů FME – konverze dat

FME Flow (Server)

Flexibilní distribuce prostorových dat

FME Form (Desktop)

Efektivní konverze dat