Skip to main content
 

Řešení Smart Grid

V posledních letech se energie získávaná z obnovitelných zdrojů stala nezanedbatelnou součástí celkové energetické produkce a začala ovlivňovat kvalitu a spolehlivost elektrické sítě.

Globema dodává specializovaná softwarová řešení, která podporují výstavbu a údržbu smart grid (včetně zajištění optimální distribuce elektrické energie, pokročilých technologických výpočtů (založených na statických a dynamických datech – také z AMI, chytrých měřičů), předpovědi produkce elektrické energie z obnovitelných zdrojů, kontroly a regulace napětí a mechanismů, které se aktivně starají o uspokojení požadavků na elektrickou energii.

Řešení smart grid

topologiann_divider

LOW-VOLTAGE TOPOLOGY

Efektivní sběr dat v terénu s využitím hlasového asistenta poháněného analýzou obrazu

EL.GIS

Správa elektrické sítě

ELGrid

Rozvoj, plánování a správa elektrické sítě

4RES

Prognózování, plánování a podpora řízení pro provozovatele OZE

MGrid

Systém pro správu mikrosítí

iSKOL

Monitorování nadzemních vedení VVN

GE PowerOn Advantage

Správa elektrických distribučních sítí

Zkušenosti

Společnost Globema již dodala geoprostorová řešení více než 50 společnostem po celém světě. Konzistentní růst specializací a odborných znalostí v GIS, WFM, DMS / OMS a systémech SCADA, stejně jako osvědčené zkušenosti týmu Globema ve vývoji a nasazování specializovaného software v energetickém sektoru garantují profesionální implementaci a efektivní nasazení chytrých sítí a chytrých měření.

Globema – nejnovější zprávy ze světa Smart grid