Skip to main content

Globema udržela status Silver Partner pro Safe Software

By 30 října, 20206 ledna, 2021FME

Dokázali jsme to! Udrželi jsme status našeho partnerství se Safe Software, tvůrci FME, na Silver Partner. Zjistěte více o celém programu a o tom, co je třeba k tomu, abyste se stali partnerem.

Safe Software je kanadská IT společnost – výrobce FME, nejpopulárnější platformy pro integraci dat zaměřené na prostorová data. Odhaduje se, že v roce 2020 použilo po celém světě různé varianty FME na více než 10 tisíc společností a organizací. Globema je oficiálním partnerem Safe Software v Polsku. Máme certifikáty FME Certified Trainer a FME Certified Professional, které zaručují nejvyšší dovednosti v používání FME. Status Silver Partner máme také v Rumunsku, a to díky certifikátům získaným zaměstnanci rumunské pobočky Globema.

Jak se stát Silver Partnerem?

Chcete-li se stát partnerem, musíte být komerční organizací, mít solidní obchodní strategii s prokazatelnými výsledky v oblasti, a v neposlední řadě mít hluboké znalosti o FME. To není vše – v závěrečném hodnocení zohledňuje Safe Software kritéria jako:

  • objem prodeje licencí FME a obnovení AMC,
  • druh a počet certifikátů FME,
  • vedení marketingových aktivit – FME World Tour a další konference, školení, webináře a materiály FME.

Globema splňuje tato kritéria – jsme partnerem Safe Software v Polsku od roku 2010 a od roku 2018 jsme hrdí na status Silver Partner.

Jak jsme to udělali?

Jak všichni víme, rok 2020 byl neobvyklým rokem. Pandemie nás donutila pracovat z domova. Z domova jsme prováděli prodejní nebo školicí aktivity, poskytovali služby technické podpory a připravovali se na certifikační zkoušky. I přes novou situaci se nám podařilo zlepšit náš prodejní a technický výkon. Zaměstnanci společnosti Globema letos získali 3 certifikáty FME Certified Professional, jeden FME Certified Trainer a jeden FME Server Certified Professional.

Chceme poděkovat našim klientům a spolupracovníkům v Evropě za jejich důvěru a komunitě FME za jejich velkou podporu. Jsme hrdí na to, že můžeme našim klientům pomoci přizpůsobit se této nové realitě, kde je zásadní efektivní tok informací.

Pojďme si promluvit o integraci dat!

Pokud se chcete o FME dozvědět více, kontaktujte nás – rádi vám poskytneme informace o platformě pro integraci dat a našich službách.