Služby Globemy

Kromě široké nabídky řešení Globemy se můžete spolehnout na podporu našeho týmu: zkušených vývojářů, obchodních analytiků, inženýrů technické podpory a dalších IT specialistů. Zjistěte, jak vám můžeme pomoci růst.

Vývoj softwaru

Nabízíme komplexní služby: od obchodní analýzy a návrhu až po implementaci, integraci, testování a údržbu systémů. Rozšiřujeme stávající systémy a vytváříme originální řešení.
Dozvědět se více

Technická podpora

Nabízíme komplexní podporu podnikových IT řešení a systémů a nástrojů založených na platformách GE Smallworld a Google Maps a technologiích Oracle a Java. Pracujeme jak na dálku, tak přímo u našich zákazníků.
Dozvědět se více

Audity dat a systémů GIS

Komplexní technický audit zvyšuje účinnost IT nástrojů. Zjistěte, jak mohou naši odborníci pomoci vaší společnosti.
Dozvědět se více

Programy školení

Nabízíme profesionální IT školení pro koncové uživatele, správce a vývojáře: Smallworld, Google Cloud, Google Maps a FME.
Dozvědět se více

Služby AI / ML

Probereme obchodní hypotézu, zkontrolujeme vaše zdroje dat a projdeme fázi analýzy obchodního případu.
Dozvědět se více

Chcete se dozvědět více o našich službách? Napište nám

    Správcem vašich osobních údajů je Globema CS s.r.o. se sídlem v Praze. Máte právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, právo omezit jejich zpracování, právo na výmaz údajů a přenositelnost údajů, jakož i právo vznést námitku proti zpracování vašich osobních údajů. Podrobné informace o zpracování vašich osobních údajů jsou uvedeny v Zásadách ochrany osobních údajů.    +420 775 770 801 | info@globema.cz