Profesionální školení

Globema poskytuje profesionální školení pro všechna řešení, která dodává. Organizujeme školení pro uživatele, administrátory a programátory technologií Google Maps Platform, FME, GE Smallworld, Oracle a PowerOn Fusion.

Školení Smallworld

Globema je autorizované školící centrum Smallworld (Smallworld Authorized Training Center™). Celosvětově poskytujeme množství kurzů týkajících se Smallworld. Kurzy mohou probíhat jak ve školicím středisku Globema tak i přímo u zákazníka (záleží na předchozí domluvě). Standardní školící kurzy Smallworld jsou založeny na funkcionalitách standardních produktů: Smallworld Core, Spatial Technology, Smallworld Internet Application Server (SIAS), Smallworld Spatial Intelligence (SI). Také poskytujeme školení na Physical Network Inventory, Logical Network Inventory a jiné průmyslově specifické aplikace Smallworld. Kurzy jsou založeny na příkladech aplikační a demonstrační databáze standardně dodávaných spolu s produktem.

Více informací na: info@globema.cz

Školení FME

Globema je držitelem certifikátu školitele FME (FME Certified Trainer Certificate). Ten potvrzuje odborné znalosti a specializaci v konverzi a migraci prostorových dat i mimo prostředí Smallworld. Velké zkušenosti s implementací a užíváním produktů FME garantuje profesionální a efektivní školení. Naši FME experti mají hluboké znalosti o produktech a nabízejí své zkušenosti při správě mnoha různých typů prostorových dat.

Více informací na: info@globema.cz

Naše zkušenosti

Od roku 1997 jsme uspořádali školení (Smallworld, FME, Google Maps Platform a další) pro více než tisíc koncových uživatelů. Školení probíhají v angličtině a dalších jazycích v několika evropských státech, ve Spojených Státech a v Indonésii. Pokud máte zájem o reference, prosím kontaktujte nás.