Programy školení

Nabízíme profesionální IT školení pro koncové uživatele, správce a vývojáře. Naše kurzy nabízíme v polštině, angličtině, češtině a rumunštině. Témata zahrnují technologie Smallworld, Google Cloud, Google Maps a FME.

Smallworld

Od roku 2006 si udržujeme status Autorizovaného školicího centra společnosti GE Smallworld. Během školení sdílíme znalosti nezbytné pro efektivní implementaci a využití řešení Smallworld. Naše kurzy zahrnují např.:

  • Smallworld Core Spatial Technology
  • Smallworld Internet Application Server
  • Evidence fyzické sítě (PNI)
  • Evidence logické sítě (LNI)

Programy pokrývají celý životní cyklus nástrojů, od návrhu a implementace až po rozšiřování systémů o nové komponenty a verze.

FME

Již mnoho let podporujeme společnosti při převodu a migraci prostorových dat pomocí FME Platform, předního nástroje pro integraci dat.

Naše kurzy zaručují, že si osvojíte praktické dovednosti – naši certifikovaní instruktoři a odborníci na FME zajišťují efektivitu programu.

Podívejte se na celou nabídku našich kurzů FME

Školící programy Mapy Google

Od roku 2015 si udržujeme nejvyšší status partnera společnosti Google – Google Cloud Premier Partner. Jsme také autorizovaným poskytovatelem řešení Google Maps.

Našim současným i budoucím klientům poskytujeme profesionální školení týkající se platformy Google Maps. Mohou tak plně využívat výhod mapových řešení pro podnikání.

Široká nabídka našich kurzů zahrnuje správu konzole platformy Mapy Google, optimalizaci používání Map Google a produktové kurzy, které představují nejnovější řešení a technologie Map Google.

Pojďme si promluvit o kurzech Google na míru vašim potřebám

Promluvme si!

Máte zájem o naše služby? Vyplňte formulář a náš konzultant vás bude kontaktovat, aby s vámi probral vaše potřeby a další kroky.

+420 775 770 801
info@globema.cz

Výzkumné a vývojové centrum

    Správcem vašich osobních údajů je Globema CS s.r.o. se sídlem v Praze. Máte právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, právo omezit jejich zpracování, právo na výmaz údajů a přenositelnost údajů, jakož i právo vznést námitku proti zpracování vašich osobních údajů. Podrobné informace o zpracování vašich osobních údajů jsou uvedeny v Zásadách ochrany osobních údajů.