Služby Google GEO

Snadný přístup ke geografickým informacím, možnosti stylizace a jednoduché prezentace prostorových dat může značně vylepšit obchodní proces a přinést signifikantní benefity. Specializovaná řešení postavená na platformě Google GEO mohou být využity při každodenním interním provozu stejně jako pro marketingové a prodejní aktivity. Klíčové pro úspěch je efektivní implementace podporovaná znalostí, zkušenostmi a expertízou v poli geoprostorových řešení.

GLOBEMA POSKYTUJE KOMPLETNÍ CYKLUS VÝVOJE APLIKACÍ VYUŽÍVAJÍCÍCH TECHNOLOGII GOOGLE GEO

Získejte více informací o všech produktech Google Maps for Work a podívejte se jak lze využít specializované produkty postavené na platformě Google GEO při každodenních podnikových precesech, stejně jako při marketingových aktivitách.

NAŠE PARTNERSTVÍ S GOOGLEM

Globema využívá technologii Google Maps pro prezentaci dat o sítích společností z teplárenského, telekomunikačního nebo energetického sektoru již od roku 2009. V současné době Globema vyvíjí aplikace na bázi Google GEO pro širokou škálu odvětví: maloobchod, logistika, cestovní ruch, bankovnictví, reality, atd. Globema je autorizovaným prodejcem produktů Google GEO v Evropě, Africe a na Blízkém východě. Jako prvnímu partnerovi v regionu CEE se nám podařilo získat nejvyšší status partnerství – Google Premier Partner. Status Google Premier Partner je pro zákazníky značkou kvality a také informuje o kvalitě služeb, které společnost Globema poskytuje, od analýz potřeb a požadavků po výběr vhodných Google Geo produktů pro různá odvětví, včetně realit, logistiky a telekomunikací.

Chcete se dozvědět více o našich partnerech?

NAŠI PARTNEŘI