Technická podpora

Nabízíme komplexní podporu podnikových IT řešení a systémů a nástrojů založených na platformách GE Smallworld a Google Maps a technologiích Oracle a Java. Pracujeme jak na dálku, tak přímo u našich zákazníků.

Komplexní podpora systémů GE Smallworld

Poskytujeme kompletní záruční a pozáruční servis pro řešení založená na systému GE Smallworld, včetně:

Rozsah našich služeb zahrnuje všechny fáze podpory: od počátečních hovorů a kontaktu s klienty až po opravu chyb a řešení problémů. Zavádíme přesně definovaný postup pro vyřizování servisních zakázek a naši konzultanti přizpůsobují podmínky SLA (Service Level Agreements) dle požadavků klienta.

Pravidelný audit systému – na dálku nebo u klienta

Provádíme pravidelné kontroly funkcí systému na úrovni správce. Může se jednat o součást servisní smlouvy nebo o samostatnou zakázku. Naši konzultanti analyzují systémy s ohledem na jejich výkonnost, dostupnost, údržbu a rozvoj funkcí.

Jsme vždy připraveni pomoci s naším online systémem zákaznické podpory

K registraci a sledování žádostí používáme náš online systém zákaznické podpory. Jedná se o vícejazyčnou webovou aplikaci, která výrazně zlepšuje komunikaci mezi klientem a naším oddělením technické podpory.

Díky tomuto systému mají naši klienti podrobný přehled o stavu svých žádostí. V průběhu celého procesu mohou také dostávat odpovědi a pokyny.

Přihlásit se do Systému zákaznické podpory

Naše zkušenosti

  • Oddělení technické podpory společnosti Globema má více než 50 zaměstnanců. Naši inženýři jsou držiteli certifikátů GE Smallworld týkajících se technologie Smallworld GIS a průmyslových aplikací.
  • Technickou podporu pro řešení založená na portfoliu GE Smallworld poskytujeme od roku 1997. V průběhu let jsme se významně podíleli na vývoji této platformy a stali se předním poskytovatelem nástrojů založených na Smallworldu.
  • Od roku 2008 jsme zodpovědní za vývoj a údržbu Smallworld Evidence logické sítě (LNI), jedné z klíčových součástí GE Smallworld pro telekomunikační společnosti.
  • V současné době využívá služeb technické podpory více než 100 klientů z celého světa.

Promluvme si!

Chcete využít našich služeb? Vyplňte formulář a náš konzultant se s vámi spojí, aby s vámi probral vaše potřeby a další kroky.

+420 775 770 801
info@globema.cz

Výzkumné a vývojové centrum

    Správcem vašich osobních údajů je Globema CS s.r.o. se sídlem v Praze. Máte právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, právo omezit jejich zpracování, právo na výmaz údajů a přenositelnost údajů, jakož i právo vznést námitku proti zpracování vašich osobních údajů. Podrobné informace o zpracování vašich osobních údajů jsou uvedeny v Zásadách ochrany osobních údajů.