Vývoj softwaru

Poskytujeme kompletní sortiment služeb zaměřených na vývoj softwaru, včetně testování a refaktoringu. Jelikož vždy nejprve důkladně analyzujeme Vaše potřeby a požadavky, jsme schopni dodat škálovatelná a robustní řešení šitá na míru Vašemu podniku.

Globema vlastní dvě vývojová centra s 5 laboratořemi, které se zaměřují na vývoj aplikací pro jednotlivá odvětví. Specializujeme se na návrh a vývoj geoprostorových systémů a analytických řešení. Globema nabízí kompletní sortiment vývojářských služeb, od outsourcingu, po kompletní návrh a vývoj mobilních, desktopových a webových aplikací.

  Nejvyšší standardy vývoje softwaru

Proces vývoje softwaru i služby podpory a údržby pro náš software disponují certifikáty ISO. Již více než 15 let nepřetržitě spolupracujeme s našimi klíčovými zákazníky a podílíme se na projektech spolufinancovaných Evropskou Unií.

  Specializované aplikace

Naši konzultanti pomáhají vyvíjet strategie vývoje softwaru, tvorbu konceptů a pracovní plány, díky čemuž se nám daří splňovat požadavky moderních OSS/BSS, systémů pro evidenci sítě, systémů pro správu majetku a systémů pro řízení lidských zdrojů.

  Funkční vylepšení systému

K našim standardním řešením jsme schopni dodat vylepšení podle přání zákazníků. Specializujeme se především na kustomizace a nadstavby pro GIS GE Smallworld, Velmi dobře si rozumíme s Javou a Oraclem a provádíme úpravy mobilních a webových aplikací.

  Integrace s ostatními systémy

Naše řešení dokážeme integrovat s existující IT infrastrukturou, včetně ERP, SCADA, BSS/OSS, účetními systémy, CRM, atd. Pro tyto případy používáme nástroje jako GE GeoSpatial Server a SAP Business Interface, ale také disponujeme celou řadou námi vyvinutých integračních nástrojů a rozhraní.

Zkušenosti

Od roku 1997 Globema dodala stovky malých i velkých řešení, vyvinula řadu vlastních aplikací a vedla mnoho implementačních projektů ve více než 30 zemích světa.

Pro více detailů se prosím podívejte na naše reference.