Vývoj softwaru

Nabízíme komplexní služby: od obchodní analýzy po návrh, implementaci, integraci, testování a údržbu systémů. Rozšiřujeme stávající systémy a vytváříme originální řešení.

Jaké jsou naše oblasti expertízy?

Poskytujeme také služby související s analýzou, integrací a auditem systémů. Přijímáme zakázky na řešení na míru. Naši specialisté mohou využít své dovednosti i pro podporu vašeho týmu.

programovací služby Globema

Specializované aplikace

Náš tým vytváří specializovaná geoprostorová řešení pro firmy. Navrhujeme a vytváříme:

  • pokročilé průmyslové aplikace (desktopové, webové a mobilní) pro telekomunikace, dálkové vytápění, energetiku (včetně obnovitelných zdrojů) a další
  • vysoce kvalitní nástroje OSS/BSS a systémy pro evidenci a správu majetku
  • řešení FSM (Field Service Management) a MWFM (Mobile Workforce Management) pro řízení mobilní práce a zaměstnanců v terénu
  • nástroje pro obchodní analýzy založené na algoritmech umělé inteligence

Jsme partnerem Google Premier a specializujeme se na Mapy Google. Vytváříme škálovatelná a spolehlivá řešení, která zvyšují efektivitu podnikání na základě produktů Google Maps a platformy Google Cloud.

Integrace systémů

Integrujeme naše řešení s IT architekturou zákazníků včetně CRM, ERP, fakturačních, účetních, technických a pracovních systémů.

Používáme nástroje, jako je GE GeoSpatial Server a SAP Business Interface. Máme zkušenosti s integrací na platformách SAP a NetWeaver.

Nejvyšší standardy vývoje softwaru

Při vývoji softwaru se spoléháme na osvědčené postupy agilních metod, jako je SCRUM. Naši projektoví manažeři vlastní certifikáty Prince 2.

Naše práce je založena na nejnovějších technologiích a nástrojích od našich předních partnerů na trhu.

Technologie, které používáme

Naše zkušenosti

Od roku 1997 jsme dokončili stovky malých i velkých programátorských projektů. Naše řešení podporují více než 700 zákazníků po celém světě.

Promluvme si!

Chcete využít našich služeb? Vyplňte formulář a náš konzultant se s vámi spojí, aby s vámi probral vaše potřeby a další kroky.

+420 775 770 801
info@globema.cz

Výzkumné a vývojové centrum

    Správcem vašich osobních údajů je Globema CS s.r.o. se sídlem v Praze. Máte právo na přístup ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, právo omezit jejich zpracování, právo na výmaz údajů a přenositelnost údajů, jakož i právo vznést námitku proti zpracování vašich osobních údajů. Podrobné informace o zpracování vašich osobních údajů jsou uvedeny v Zásadách ochrany osobních údajů.